כאשר אנו מעצבים את חדר האמבטיה, אנחנו רוצים שהמרחב הספציפי הזה יהיה נעים אסתטי ונגיש, כמו גם פרקטי לשימוש תכוף בחיי היום יום. במקלחת או באמבט אנחנו משתמשים בכול יום ובעיקר כשאנחנו רוצים להתרענן בשעות הבוקר או להירגע לאחר יום עבודה או יום עמוס במיוחד. אם אתם רוצים לאבזר את המרחב החשוב הזה בצורה נכונה – כדאי לבחור אביזרים שכל אחד ואחת זקוקים להם. אז איזה אביזרים כל בית חייב? הנה כמה דוגמאות:

 מקלחונים

מקלחון היא מחיצת זכוכית שנועדה לאפשר חיץ בין המים שיורדים על הגוף בתוך המקלחת לבין החוץ. מקלחונים ישנם מסוגים שונים ובעיצובים שונים כמו מרובעים, פינתיים, מעוגלים, חזיתיים, מעוצבים על פי מידה וכדומה. בחרו את זה שמתאים לצרכים שלכם, לגודל הדרוש ולעיצוב המקלחת. 

ארונות אמבטיה

ארונות אמבטיה נועדו על מנת שנוכל לארגן בצורה מסודרת את כל מה שאנו זקוקים לו עבור רחצה. ברשתות השיווק ובחנויות, יש ארונות מסוגים שונים חלקם גדולים וחלקם קטנים. יש כאלה שמרכיבים מתחת לכיור ויש את אלה שמתאימים להנחה עצמאית במרחב. בחרו ארון שיכיל ציוד כמו מגבות, סבונים, תכשירי רחצה, מייבש שיער ואת כול מה שאתם זקוקים לו באמבטיה או בחדר הרחצה. 


אביזרים למקלחת

כדי לשדרג את המקלחת ולהנות מרחצה נעימה, אפשר לבחור מגוון אביזרים למקלחת כמו סבוניות נוחות, דיספנסרים, ראי מקלחת בגדלים שונים, מראות מגדילות או רגילות, מוטות לבטיחות, ברזים ומוטות פינוק, וילונות אמבטיה וכל מה שצריך כדי להנות מרגעים מושלמים של רעננות. אז זה הזמן לבחור את האביזרים המתאימים ביותר למרחב של חדר הרחצה ולצרכים שלכם.