המודעות לנזקי קרינת השמש לאנשים הייתה מעטה, יחסית, לאורך השנים אבל גברה מאוד בעשורים האחרונים בגלל השיח  הציבורי, האקלים המשתנה,  התחלואה הרבה שגורמת החשיפה לשמש ועוד. הצורך בהגנה קיים במרחב הציבורי אבל גם בתוך מבנים בעלי קירות מסך שקופים, עם תקרות, חיפויי זכוכית וחלונות רחבים הנפתחים לנוף אשר חשופים לקרני השמש. אנטי סאן הוא ציפוי מיוחד אשר מיושם על חלונות שקופים ומוריד את כמות קרני השמש החודרות פנימה. יש לו יתרונות רבים נוספים בכך שהוא מגן על ציוד רגיש בחללים הקיימים, מקטין את החשיפה לקרינה סלולארית המגיעה מבחוץ, מקטין את כמות החום החודרת, ותורם לחיסכון בקירור המקום. הקטנת משך הפעלת המזגן והורדת העוצמה תביא במיידית לחיסכון בחשמל ובהוצאות.

מגוון גווני ציפוי

הארכיטקטורה הציבורית המודרנית דוגלת, בין היתר, בעיצוב של קירות מסך מסוגים שונים, ובחיפויי זכוכית אשר מחדירים פנימה את קרני השמש. כך במגדלי משרדים, בתחנות רכבת, בקניונים, בבניינים ציבוריים ועוד. המחשבה מאחרי הרעיונות האלו היא גם הצפת המתחם באור טבעי אבל גם אפשרות להביט ממנו אל הנוף בשעות היום ואפילו בלילה. שילוב של אנטי סאן לציפוי חלונות אלו יתרום רבות לבטיחות השוהים מבלי לפגוע במראה המבנה. יותר מזאת, ניתן לבחור ציפוי שקוף אבל גם בגוונים אחרים כמו אפור, כחלחל, תכלת ועוד, וכך לקבל עיצוב מעט שונה. כל לקוח יכול לבחור על פי טעמו האישי.

הגנה מרבית

בדיקות העלו שהציפוי מונע מעבר קרינת שמש מסוכנת עד לרמה של 99% כך, שההגנה היא כמעט הרמטית. הקרניים העל סגוליות הן המסוכנות ועיקר השפעתן היא בין שעות עשר בבוקר לארבע אחה"ץ שהן, בהחלט, שעות בהן יש כמות שוהים ועובדים רבה במבנים השונים. מה עוד שמשעות הצהריים ואילך הן אף חודרות באלכסון ומציפות שטחים נרחבים אף יותר במבנה. יישום הציפוי נעשה בעת בניית המבנה, בעת חידושו ועריכת שיפוצים מקיפים וגם כאשר עולה הצורך לעשותו. מומלץ לבקש ולקבל שירות אצל חברה בעלת מוניטין אשר מספקת, בנוסף, ציפויי הגנה נוספים לצרכים אחרים. כל לקוח יקבל שירות מקצועי ואישי לאורך כל השירות.