הסרת קעקועים ניתנת להשלמה ללא כאבים, בהתבסס על טכנולוגיית לייזר מתקדמת. טכנולוגיה זו, שנקראת Fotona qx max מבית Top Laser, מאפשרת את הסרת הקעקועים באמצעות קרינת לייזר באורכים שונים של גלים. אורכו של כל גל נקבע על פי הצבע הספציפי שדורש טיפול בתוך הקעקוע. לכן, ברוב המקרים משתמשים בכמה גלי לייזר במקביל להסרה של צבעים מסוגים שונים, כמצופה ממיצג גוף כמו כתובת קעקע. אם יש לכם קעקוע ואתם מעוניינים להסיר אותו, כך מומלץ להסדיר זאת.

היפגשו עם המטפלים המוסמכים במכון הסרת קעקועים

במפגש, ייבחן סוג הקעקוע שברצונכם להסיר ויוחלט אם לשייך אתכם לסילבוס של 3-7 מפגשים בור קעקועים קטנים וחד גוניים או של 7-15 מפגשים עבור קעקועים צבעוניים וגדולים. בהתאם לכך, יתוכנן עבורכם סילבוס טיפולי הסרת קעקועים ואתם תידרשו להגיע למפגשים השונים ליישום מלא של פעולה זו.

ניתן ליישום על כל סוגי הקעקועים

חשוב להבין כי על אף המורכבות שבקעקועים גדולים המכסים זרוע, ירך או שוק בשלמותם, אין מגבלה על סוג הקעקוע שניתן להסיר או על גודלו. ניתן ליישם הסרת קעקועים על כל כתובת הקעקע שתציגו ולכן הטיפול מתאים לכל מי יש לו קעקוע בלי יוצא מן הכלל.

במהלך שגרת הטיפולים

מפגשי הטיפול יכללו רישום במזכירות וקבלת משכך כאבים להרגעת העור על מנת שהלייזר יוכל לעבור עליו ללא עקצוצים בהרגשה טובה ככל שניתן. במהלך הטיפול עצמו יסרקו קרני הלייזר באורכי הגל המתאימים את הצבעים הייעודיים של הקעקועים ויתחילו להמיס אותם בהדרגה. כבר בתום המפגש הראשון תוכלו להיווכח בדהייה משמעותית של צבעי הקעקועים השונים. הסרת קעקועים מוחלטת והחזרת צבע הגוף המלא למיקומם תתהווה בתום סילבוס הטיפולים, כמתוכנן.

ללא תופעות לוואי

הלייזר, כקרן טיפולית רפואית, אינו גורם לתופעות לוואי בעור המטופל וגם לא בפנים הגוף. זהו חומר בטיחותי, לא מסרטן, ושצפוי לשמור על סדרם של כל התהליכים בגוף. בשל כך הוא מאד מומלץ לביצוע טיפולים ומשתמשים בו בלא מעט שטחים בעולם הרפואה, ביניהם קטיעת שורש של ציפורן חודרנית. לכן, טיפול Fotona qx max להסרת קעקועים נחשב בטיחותי, ואינו צפוי להוביל לאי סדרים כלשהם בגוף המטופל.

ללא השארת צלקות

טיפול הסרת קעקועים אינו משאיר צלקות, וצפוי להשאיר לכם עור בגוון טבעי, כבעבר. לכן, זהו אחד הטיפולים המומלצים, אשר בשונה מניתוח כירורגי לא ישאיר סימנים של נוכחות הקעקוע בימים עברו. חשוב לציין כי תוצאות דומות יתקבלו גם עבור צבעים שאינם קעקועים אך כל מצריכים הליך רפואי להסרתם בשל כך שמדובר בצבעי קבע, גבות שאופרו באיפור קבוע, למשל. דרך מהפכנית זו של הסרת קעקועים וצבעים מלאכותיים נוספים על הגוף ללא צלקות גורמת ללא מעט נשאי קעקועים לבחור בדרך זו להשלמת ההסרה.