המאמר באדיבות בנדנה קרוואנים

נסיעה דרך אירופה בקרוואן או בקרוואנים היא אחת הדרכים הטובות ביותר לראות את המדינות היפות הללו בקצב שלכם. 

ברגע שעשית את כל התכנון מראש, זה מכאן ואילך רק חופש. מהרגע בו אנו מרימים את הקרוואן, אין תוכניות או חוקים אמיתיים. יש רק מקומות ללכת, חוויות שצריך לעשות, והרבה אוכל ומשקאות שצריך לצרוך. אין כמו החופש של נסיעה איטית, לנסוע לאן שאתה רוצה ולהישאר כל עוד אתה רוצה. אם אתם אוהבים מקום, אתם נשארים יותר זמן. אם לא, פשוט ממשיכים הלאה.

אנו בטוחים שאתם יודעים איך נראה טיול אירופאי. קצת פריז, אמסטרדם, רומא, ונציה, לונדון, ברלין, וינה, ציריך, בודפשט ופראג – בדרך כלל כולם ברכבות ואוטובוסים. נחשו מה, אלה באמת היעדים האירופיים היקרים ביותר. יתר על כן, תעבורת הרכבות יקרה באירופה, בעיקר במערב אירופה.

להכיר את אירופה מחדש – אלטרנטיבה לטיול המוכר

אם אתה כבר בדף זה, אני בטוח שאתה מחפש משהו אחר. אולי אתה מחפש לחקור את המקומות הפופולריים ביותר ומתחת לרדאר באירופה שאתה לא יכול להגיע אליהם בקלות באמצעות רכבות או אוטובוסים. החלק הטוב ביותר בכל הנוגע לנסיעות ברחבי אירופה באמצעות קרוואן הוא שתוכלו ללכת פשוטו כמשמעו לכל מקום שתרצו. אינך צריך לדאוג מעלויות הובלה פנימיות גבוהות, לוחות זמנים וקשרים. זה הופך את מסלול הטיול שלך לסופר גמיש וכתוצאה מכך, עולם שלם לא אפשרויות נפתח בפנייך.

אירופה היא אחת היבשות הטובות ביותר לטיולי כביש בגלל מעבר גבול קל במיוחד. לדוגמה, אם אתה מתחיל לנסוע בבלגיה, אתה יכול להיות בגרמניה או בצרפת או בלוקסמבורג או אפילו בהולנד תוך 2-3 שעות בלבד, ואפילו לא תבין שאתה חוצה את הגבול מכיוון שאין שום נקודות בדיקה. 

סיכום נקודות היתרון של השכרת קרוואן באירופה

רק לסיכום, הנקודות שלהלן מסכמות מדוע לחקור את אירופה על ידי קרוואן זה דבר מדהים.