אם הבת שלכם מאוד רוצה עגילים, או אם את מעוניינת לעשות עגילים, הרי שהשלב הנחוץ והבסיסי שיש לבצע על מנת לענוד עגילים הוא: ניקוב חורים באוזניים. בעבר, ניקוב חורים באוזניים הייתה פעולה מפחידה שכן, היו משתמשים באקדח לצורך ניקוב החורים, בעל מראה מרתיע וכן, לא היו משתמשים לרוב במשחה מאלחשת שהייתה מקלה על הכאב. כיום, תהליך ביצוע ניקוב חורים באוזניים יכול להתבצע בצורה מוצלחת, מהירה, נוחה, קלה וכמעט בלתי מורגשת, הן באמצעות בחירה בשיטת ניקוב אחרת משיטת הניקוב הידועה דאז והן באמצעות שימוש בחומר אלחוש מיוחדת שמטרתו היא להמעיט עד כמה שניתן את הכאב.

כיצד מנקבים חורים באוזן בצורה בטוחה?

על מנת לנקב חורים באוזן בצורה הבטוחה ביותר וכן, בצורה הבריאה ביותר, חשוב מאוד לבחור את המקום הטוב ביותר לנקב בו חורים באוזניים ולעשות בו עגילים. על אף שכיום ניתן למצוא לא מעט דוכנים או חנויות תכשיטים המציעים בין היתר ניקוב חורים הן עבור תינוקות והן עבור אנשים בוגרים, הרי שבטרם תבחרו את המקום הרלוונטי לכם לצורך ניקוב חורים, עליכם לבדוק האם איש המקצוע העוסק בניקוב חורים במקום למד כיצד לעשות זאת והוסמך לעשות זאת בצורה הבטוחה והבריאה ביותר. כיום ישנן כמה שיטות לניקוב חורים באוזן ללא אקדח לצורך התאמת עגילים ורצוי שאיש המקצוע ידע כיצד להתאים את שיטת הניקוב המתאימה לכל אוזן.

כיצד שומרים על האוזניים מפני אינפקציה לאחר ניקוב חורים?

לאחר שמנקבים חורים, על מנת להימנע מאינפקציה ודלקות, חשוב מאוד לענוד עגילים רפואיים למשך פרק סמן כלשהו. כמו כן, יש לשטוף את הידיים במים וסבון לפני שנוגעים בחורים וכן, חשוב מאוד בתקופה הראשונה לחטא את החור באמצעות אלכוהול. אנשי מקצוע אשר יודעים כיצד לנקב חורים בצורה הטובה ביותר, גם יסבירו לכם על כל הפעולות שעליכם לבצע על מנת למנוע אינפקציה.