המאמר באדיבות https://opticadoron.co.il

כדי להראות הרבה יותר טוב, חשוב מאוד לדעת איזה לוק הכי יתאים. יש אנשים שמשלבים את הבגדים שלהם לאותה עונה בה הם נמצאים. יש אנשים שמעדיפים לשים נעליים מיוחדות ויש את אלו, שבלי משקפי שמש ממותגים, הם לא יצאו מהבית.

שינוי הלוק במינימום מאמץ |

שינוי הלוק לא חייב להיות דבר מסובך מידי. שינוי הלוק יכול להיות דבר קל למדי למי שמבין איך צריך להתלבש ומה הכי מתאים לשים ולאיזה אירוע זה הכי יתאים. הקיץ הוא זמן טוב להפגין בו את כישוריכם בכל מה שקשור לנראות. כלומר למשקפיים.

מה זה עדשות משקפיים מתקדמות? |

עדשות מתקדמות הן עדשות הבחירה עבור כמעט כל מי שצריך עדשות מתקנות בכדי לראות אובייקטים רחוקים בבירור (בגלל קוצר ראייה) או  אסטיגמציה – וההפך, גם לפרסביופי.

עדשות מתקדמות מודרניות יתאימו מאוד לכל מי שרוצה את הטכנולוגיה העדכנית ביותר בתיקון ראייה מולטיפוקלית וגם רוצה את משקפי הראייה המושכים ביותר. (אפשרי גם ללא עדשות מיושנות)

איזה מותגים יש למשקפי שמש? |

ישנם הרבה מותגים של עדשות מתקדמות, ולרוב המותגים יש כמה עיצובים שונים לצרכים של לובשים סטייליסטים ספציפיים. חפשו את שירותיו של אופטיקאי בקיא, כדי לקבל התאמה אישית עם עדשות מתקדמות המתאימות ביותר לצרכים שלכם.

האופטיקאי שלכם יכול גם לתת לכם טיפים מועילים, כיצד להתרגל במהירות להרכיב את עדשותיכם המתקדמות החדשות, ואיך לדאוג שהמשקפיים שלכם ימשיכו לראות ולהראות בבירור וכך, להגן על ההשקעה הכספית וכמובן, על העיניים שלכם.

מדוע עליכם להרכיב משקפי שמש לעיתים קרובות יותר |      

למה אתם לובשים משקפי שמש? על פי סקר שנערך בשנת 2012, כמעט 90% מהאנשים מאמינים, כי שמירה על העיניים היא המפתח לבריאות הכללית. אבל רוב האנשים שבוחרים להרכיב משקפי שמש עושים זאת רק כדי לכרות את הזוהר של השמש.

ישנן סיבות רבות נוספות לכך שתצטרכו להרכיב משקפי שמש לעיתים קרובות יותר, במיוחד כשאתם נהנים בחיק הטבע במהלך הקיץ. כך או כך, נסו לא להסתכל על השמש גם את הנכם עונדים משקפי שמש.