בימים של שגרה ורצון למלא את הזמן בכמה שיותר עניין, רבים מחפשים את הדרך לעשן בצורה נעימה ופרקטית יותר. כיום, אפשר למצוא מוצרי חדישים וג'אדגטים לעישון שמספקים חוויה יוצאת דופן עבור רבים שרוצים לעשן בקלות, ועבור מי שרוצה להפחית נזקים של עישון סיגריות. מלבד זאת מי שמעשן קנאביס או קנאביס רפואי – יכול להשתמש במאיידים על מנת לצמצמם שאיפת עשן לריאות ובכך להנות מעישון נכון יותר. אז איזה ג'אדגטים כדאי להכיר? הנה 3 דוגמאות:

מאדים/ וופורייזרים 

וויפוריזרים או מאדים הם מוצר עישון חכם ונפוץ אשר מאפשר אידוי של פרחים ועשבים כמו קנביס וטבק. המכשירים האיכותיים מאפשרים מגוון יתרונות ופתרונות חכמים בעוד שאת חומר העישון אפשר לאדות בטווחי טמפרטורה משתנים. פעולת האידוי שאינה כולל עשן נחשבת ידידותית יותר לגוף ולסביבה. לכן רבים בוחרים בגדג'ט החכם הזה. 

סיגריה אלקטרונית

בשנים האחרונות יותר ויותר נאשים בוחרים סיגריה אלקטרונית ולא רגילה. מכשיר זה מדמה את חווית העישון ומצמצם משמעותית את נזקי העישון. כיום יש סיגריות שמתאימות לניקוטין או לקנאביס ושאר עשבים והן מאדות את החומר הרעיל שבניקוטין ומאפשרות חוויה נעימה יותר. 

גריינדר מקצועי

מי שאוהב לעשן בעיקר קנאביס יוכל לגרוס את צמחי פרח הקנאביס בצורה יעילה באמצעות גריינדר מקצועי. בחרו מכשיר שמיועד לקיצוץ אחיד ומקצועי. בזמן הבחירה בחרו גריינדר אלומיניום שיספק לכם תוצאות מושלמות של פרחים קצוצים בצורה אחידה ובכך קבלת חווית עישון טובה יותר. אז זה הזמן לבחור מוצרי עישון שנחשבים חכמים ומקצועיים ובכך להנות משעות הפנאי שיהפכו לנעימות יותר עם הציוד המתאים.