איזה אביזרי מין כדאי לכם לנסות כדי לעורר ולחדש את חיי המין? הנה 3 מוצרים שנחשבים פופולאריים בקרב זוגות: 

דילדו

דילדו הוא למעשה אביזר המין מהעתיקים והוותיקים שיש. דילדו נראה כבר בתקופות קודמות ויש שטוענים כי הוא גולף מעץ ופוסל מאבן למען יצירת מוצר שנראה כמו איבר מין גברי אותו יכלו גברים ונשים (בתקופות קודמות) להחדיר לגופם לקבלת הנאה מושלמת. 

עם הקדמה והמצאתם של חומרים מתקדמים וטבעיים יותר – יוצרו דילדואים מגומי ולאחר מכן מסיליקון רפואי שסיפק תחושה ראליסטית לחלוטין והרגשה נעימה במיוחד. כיום אפשר למצוא מגוון סוגי של דילדו בחנויות מין ולהזמין את המוצר המתאים לכל מקום במשלוח דיסקרטי. 

סטראפ און

סטרפאון הוא אחד המוצרים הפופולאריים שישנם בקרב זוגות הטרוסקסואליים וחד מיניים. מדובר בדילדו שמחובר אל רתמה אותה רותמים על המותניים. את הרתמה יכולה לחגור האישה ויכול לחגור הגבר: כך שניתן יהיה לחדור באופן אנאלי או וגינאלית אל בן או בת הזוג. 

דילדו כפי שציינו הוא אביזר מין שמדמה באופן מושלם את הפין הגברי עשוי בדרך כלל סיליקון רפואי המעוצב בעוביים שונים אורכים וצבעים משתנים. הראליסטיות של דילדו בתוספת רתמה שמאפשרת חילוף תפקידים במיטה – מספקים למגוון רחב של אנשים עם מגוון העדפות מיניות יותר עונג בעת קיום יחסים. 

טבעת רטט

טבעת רטט היא מוצר מושלם עבור זוגות. הטבעת הרוטטת מתלבשת על איבר המין הגברי ומספקת רטט בזמן חדירה עבור הווגינה הנשית. המוצר מגרה גם נשים וגם גברים ומעצים את תחושת עונג. טבעת רטט היא בעצם סוג של ויברטור לגבר ולאישה שמעצים משמעותית את חיי המין ומספק יותר עונג ואורגזמות בעת יחסי מין. אלה המוצרים שכדאי לכם לנסות.