אתם בודאי כבר מכירים אותו, הכאב שמעצבב לכם את הראש, את הגוף ואת החיים. זה שמוריד מסך שחור על כל חלקה טובה וגורם גם לגברים חזקים לייבב בבכי מר – כאב שיניים. יש הרבה סיבות שהוא יכול לתקוף אתכם, החל מסתימה פשוטה ועד טיפולי שורש.

מומלץ ואף רצוי בכל מצב לגשת לראות רופא שיניים אך ישנם מצבים המחייבים לראות מומחה לטיפולי שורש ירושלים, דבר שיקצר משמעותית את זמן הסבל שלכם.

עששת

עששת היא הגורם מספר 1 לטיפולי שורש. על אף עלייה במודעות עדיין, תחזוקת פה לקויה מביאה חיידקים החודרים אל מוך השן ויוצרים זיהום בעומק שורש השן. זיהומים אלו לא ניתנים לטיפול אנטיביוטי מאחר והחומר שבאנטיביוטיקה אינו מגיע לשם ולכן נדרש טיפול שורש שבו פותחים את פנים השן, מנקים את שורש השן, מחטאים אותה וסותמים.

הרס כותרת השן

כותרת השן היא החלק העליון והלבן של השן. מדובר בחלק החשוף של השן בחלל הפה. החלק השני שהוא שורש השן נמצא בתוך החניכיים.

קורה שהשן נחבלת, זה יכול להיות מנפילה, ממכה או מגורמים אחרים. חבלה בשן יכולה להיות שבר או סדק בכותרת השן. במקרים אלו בהם רוצים לשחזר את כותרת השן יש לבצע טיפול שורש.

כאבים בשן למרות שיש עליה סתימה

ביצעתם סתימה פשוטה בשן ולאחר מספר חודשים ואולי אפילו שנים התחלתם להרגיש כאבים. סיכויי רב שהסתימה הפשוטה הפכה לחור גדול ועכשיו נדרש טיפול שורש. זה לא אומר שהסתימה לא היתה טובה והסבירות היא שמדובר בתחזוקת שיניים לקויה. במצב כזה, רצוי לאמת את החשדות ולקבל טיפול אצל מומחים לרפואת שיניים בירושלים!