יש דברים שאי אפשר לשנות כמו עיצוב הבית, שיהיה הגורם מספר אחת להתרשמות אותה יחוו האורחים שלכם בכניסתם אליכם. מעוניינים לגרום לבית שלכם להיראות ייחודי ומעוצב? הכנו לכם רשימה של 5 אביזרי חובה לנראות מושלמת לבית שלכם (בדקו גם ריהוט משלים באתר Magic Moments).

5 אביזרים שישלימו את מראה העיצוב בבית 

אחד הגורמים המשפיעים על נראות הבית שלכם, הוא כמובן כל גורם שיעמוד בכניסה אליו. בין אם אתם אוהבים עציצים, ספסלי עתיקות או כסאות מעצבים – עיצוב הבית שלכם יקבע לפיהם. קונסולה לכניסה לבית, תהיה המיוחדת מבין כולם.

על שידת הכניסה לבית שלכם, תוכלו להניח חפצים ואביזרי יוקרה שונים. האביזרים יכולים להיות כל דבר שעלה לכם בראש אך אם את שידת הוינטג' שלכם לא תבחרו בקפידה, האביזרים עליהם יראות בהתאם. לכן, בחרו את השידה הייחודים לעיצוב הכולל של הבית שלכם.

כולנו מכירים את הבתים שבכניסה אליהם ישנם כמה כסאות מסוגננים שעושים את ההבדל בין כל שאר החפצים. בבחירת כסאות מעוצבים בכניסת הבית שלכם, תגרמו לבית שלכם להיראות מיליון דולר שהאורחים שלכם לא יפסיקו לבהות בהם. בחרו כורסה מעוצבת כמו בקישור.

שולחן יוקרתי לסלון או לכל חדר בבית שלכם, יש משמעות על ההשפעה שלו בחלל הקיים בסביבתו. את שולחנות אלה, ניתן להשיג בחנויות רבות וכמובן, איך לא, ברשת המקוונת. כך גם תהיו בטוחים שאתם מקבלים את מה שאתם רוצים במחיר הנוח בשבילכם.

כמו בגינות של פעם; ספסלי גינה גורמים לכל בית, קטן או גדול, מוזנח או מטופח, להיראות כמו מקום מיוחד שאנשים אוהבים להיות בו. נסו להתאימם לנראות הכללית הקיימת אצלכם.