מי שמחפש רעיון למתנה, יכול להתבלבל ולא לדעת במה לבחור. כן, לא קל למצוא מתנה מוצלחת. במיוחד לא לאנשים שאנחנו לא יודעים מה חסר להם. אבל ניתן למצוא את תחום תשמישי הקדושה כתחום שיכול להתאים יותר מכל למתנות עבור הזדמנויות שונות. הבה ונראה אלו תשמישי קדושה יכולים להתאים כמתנה מוצלחת ומרגשת גם כן.

תשמישי הקדושה שיכולים להיות מתנה נהדרת

  1. מזוזה – מבקרים ידידים שעברו דירה? רוצים לשמוח עם קרוב משפחה שרכש סוף סוף דירה משל עצמו? מזוזה מאתר יהודה יודאיקה הינה מתנה סימבולית שיכולה להתאים עד מאוד. יש מי שיקנה מזוזה של ממש, יש אחרים שיבחרו לרכוש בית מזוזה מעוצב ויוקרתי.
  2. תהילים – אם אתם יוצאים לבקר חולה או מי שעומד לקראת טיפול רפואי, ואתם רוצים לתת מתנה שתחמם את הלב מצד אחד, אך גם תחזק ותעצים את התקווה, מתאים מאוד להעניק ספר תהילים. ספר שכולל בתוכו את המזמורים שמכילים בתוכם כל כך הרבה.
  3. ברכונים – ברכונים ניתן לחלק לאורחים באירועים שונים. זו יכולה להיות מתנה שתהווה מזכרת מאירוע. לדוגמה, בבר מצווה, בחתונה וכן הלאה. כדי שזו אכן תהיה מזכרת נדפיס או נטביע על הברכונים את שם החתן או הכלה.
  4. גביע לקידוש – יש הזדמנויות בהן אנחנו רוצים לתת מתנה יוקרתית ומשמחת. מתנה שמכבדת את המקבל. מתאים מאוד לתת גביע לקידוש. ניתן למצוא כיום גביעים מחומרי גלם שונים. כמו כסף, זכוכית, קרמיקה ועוד. גביע מעוצב ויפה יכול להיות מתנה מרשימה מאוד ומוצלחת ביותר.

נרתיק לתפילין – כל יהודי שקושר את התפילין לזרועו ולראשו נעזר גם בנרתיק ייעודי. נרתיק כזה יכול להיות מתנה להזדמנויות שונות. באתר https://myjudaica.online/ ניתן למצוא רעיונות נהדרים ומוצרים מעוצבים שיהיו מתנה קולעת!