מראות עומדות משמשות בדרך כלל בחדרי רחצה או חדרי שינה, אך ניתן להשתמש בהן גם בחדרים אחרים אם אין מקום בקיר למראה תלויה. מראה עומדת היא מראה המוצבת על הרצפה, על קיר או בפינת החדר. מראות עומדות קיימות כבר מאות שנים, אך הן הפכו שוב לפופולריות בעשור האחרון. מראות עומדות משמשות לעתים קרובות כדי ליצור אשליה של יותר מקום בחדר על ידי החזרת אור והפיכתו להראות כאילו יש יותר אור שמגיע מכיוון אחד. זה יכול לגרום לחדרים להיראות גדולים יותר ממה שהם.

מראה עומדת היא מראה הניצבת על מעמד, לרוב עם בסיס

מראה עומדת היא מראה הניצבת על מעמד, לרוב עם בסיס. הרבה אנשים חושבים שהמטרה העיקרית של סוג זה של מראה היא להקל על אנשים נמוכים. אבל במציאות, סוג זה של מראה יכול להיות שימושי עבור כל הגדלים. לדוגמה, כשאתה מנסה לראות איך הבגדים יושבים עליך, המקום הטוב ביותר להסתכל עליהם הוא מכל הזוויות מראה עומדת מונחת על הרצפה וניתן להשתמש בה כדי לראות את החלק האחורי של הראש והכתפיים, או לראות את כל הגוף בזמן הלבוש. מראות עומדות פופולריות במיוחד בחדרי אמבטיה וחדרי שינה.

מראה עומדת היא סוג של מראה שנמצאת על הרצפה

סוג של מראה זו יכולה לשמש כמראה נשענת על הרצפה. היא נקראת גם מראת איפור, כי היא יכולה לשמש להתארגנות בבוקר. מראות עומדות בדרך כלל גבוהות יותר ממראות קיר, מה שהופך אותן לנוחות יותר עבור אנשים כאשר הם מתלבשים. מראה עומדת היא מראה שאינה משובצת בקיר. זה עומד על הרצפה. מראות עומדות בדרך כלל גובהן בסביבות מטר וחצי, אך הן יכולות להיות גבוהות יותר או קצרות יותר בהתאם לצרכי המשתמש.

>היכנסו לאתר שזלונג ובחרו לכם מראה עומדת מתוך מגוון רחב של מראות