הפצת ריחות נעימים בביתכם הפרטי היא משימה שכדאי מאוד לבצע, מאחר שריחות כאלה ממריצים ומרגיעים וגם מקלים על הנשימה ומונעים מכם להיחשף לריחות רעים של לכלוך, אבק, טחב, זעיה וכו'. התקנת מבשמים ביתיים תותיר רושם טוב על אורחים ותחזק את הקשרים איתם. בימינו ניתן למצוא בחנויות מגוון מפיצי ריח לבית, אשר יתנו מענה לחדרים השונים וכך תוכלו לבחור מתוך האפשרויות הרבות את הניחוחות המתאימים לכל חדר וכן את המכשירים בעלי העוצמה הנדרשת.

בחירה נכונה לאחר הכרת המכשירים השונים תשדרג ללא ספק את איכות החיים שלכם ותגרום לכם להיות מעוניינים בהמשך השימוש במפיצי הריח.

סוגי המכשירים

מפיצי ריח בנויים מתא אליו מוכנס ספריי, אשר מופעל ע"י בכוח חשמלי ומרוסס לתוך החלל המבוקש. המכשירים נוחים לתפעול ויש לבחור אותם בהתאם לגודל החלל אליו הם מיועדים ומגוון העוצמות שאליהן ניתן לכוון אותם. מפיץ ריח אדים מתבסס על מים וטיפות שמן, ואליו יש לצרף בקבוק שמן עם תמצית ריח, הניתנת לבחירה במגוון כמויות.

כמו כן אפשר לבחור תערובת שמנים אתריים וניחוחות שונים בהתאמה אישית ולצורך מסוים. מפיצי ריח חשמליים מגיעים בגדלים ובעוצמות שונות. חלקם מתאימים לחדרים קטנים ויש כאלה שמסוגלים להפיץ ריח גם בדירה שלמה או משרד גדול עד 100 מ"ר. מכשירים כאלה מאפשרים גם תזמון ריח לפי ימים ושעות קבועות. כמו כן אפשר להשתמש בספריי מנטרל ריחות רעים, שנחשב למכשיר הפשוט ביותר.

רכישה מחברה אמינה

מטרתם של מפיצי הריח היא לשפר את האווירה הביתית ולכן חשוב להשקיע בהם ולרכוש אותם רק מחברה אמינה, וזאת לאחר קבלת הסברים מפורטים על דרכי ההפעלה של המפיצים, צריכת האנרגיה שלהם והעלויות הכרוכות בהפעלתם.