כולנו צריכים מדי פעם להתרענן, לטייל, למלא את המצברים של הגוף ושל הנפש. לינה בקיבוץ – כל הסיבות להגיע לקיבוץ. להגיע זוג או עם המשפחה, להגיע וליהנות ביחד, עם חברים או בקבוצה. 

קרוב לטבע, הכי טבעי שיש 

אמרתם לינה בקיבוץ אמרתם חופשה מפנקת במקום הכי קרוב לטבע. קרוב למקום שבו מגדלים חיטה או מעבדים את האדמה, מגדלים חיות משק, קוטפים תפוחים או דובדבנים ועוד המון דברים טובים. ריח של טבע במקום שבו יוצרים לכולנו שפע מתנובת האדמה. קרוב לטבע, חופשה מפנקת במקומות הנכונים ביותר. 

המון אטרקציות מסביב 

עם לינה בקיבוץ זה לא רק הקרבה אל הטבע, זה גם הקרבה לפינות חמד ושבילי טיול אבל גם המון אטרקציות מסביב. ליד כל קיבוץ, ליד כל מושב, אטרקציות ייחודיות שחלקן אין במקומות אחרים. לבקר ברפתות עם הילדים או להגיע לסדנת שוקולד, שיט או אבובים או הרצאות על יין, סדנאות וסיורים מודרכים ועוד המון מה לראות ומה לעשות. 

להרגיש שוב את הארץ הישנה והטובה

קיבוצים במיטבם מצליחים לשמר את הטעם של פעם. אלה המקומות הטבעיים, עם נוף שורשי וארץ ישראל הישנה והטובה. החיבור בין אנשים למקומות, לטיולים ולפינוקים, כי מה עוד צריך הבן אדם בחיים. 

הפרנסה בשבילם משתלמת בשבילכם 

לינה בקיבוץ זו גם חופשה מפנקת ומאוד משתלמת. לא חייבים תמיד את החדרים הכי יוקרתיים כדי ליהנות באמת מתחושה של חופש נפלא ופינוקים קטנים של החיים. כשאתם רואים את הירוק מהחלון בחוץ או חוזרים לחדר אחרי טיול על רקע השקיעה אתם גם נותנים פרנסה כחול לבן, לאנשים שורשיים שבאמת מגיע להם. זהו מצב שבו כולם מרוויחים – פרנסה בשבילם ולינה וחופש משתלמים במיוחד בשבילכם. 

אולי יעניין אותך גם סיור רפתות בקיבוצים