בשנים האחרונות, יותר ויותר נשים וגברים מחפשים אחר דרך להזין את הגוף בצורה טבעית. הצורך בשיער ועור שנהנים מהזנה – כמו גם בציפורניים חזקות ובלחות טבעית – מוביל רבים לבחור בחמאת שיאה כמקור הזנה. חמאה מסוג זה נחשבת נעימה וריחנית, מזינה ובעלת סגולות נהדרות עבור הגוף. 

אז מהן הסגולות של חמאת שיאה?

לפני שנמנה את הסגולות והתוספת הנפלאה שהחמאה תאפשר לעור ולשיער, חשוב להכיר את דרך הייצור ואת מקור החמאה. חמאת שיה נוצרת תוך מיצוי אגוז השיאה שנמצא וצומח במערב אפריקה. האגוז גדל בצורה פראית, נחשב משובח ונקטף על מקומיים שמייצרים את החמאה. כאשר אתם בוחרים מוצרים להזנת הגוף והעור: וודאו כי הם אורגניים, טהורים וטבעיים ומתאימים לשימוש על גבי העור והקרקפת. 

הערכים והסגולות של חמאת שיאה

מי שיבחר לטפח את גופו באמצעות החומר המזין הזה, יוכל למרוח על העור חמאה אגוזית אורגנית טבעית. החמאה פועלת בכמה מישורים על גוף האדם:

השפעה נוגדת חמצון

החמאה נוגדת חמצון ומגנה על הגוף מפני קרינה, רדיקליים חופשיים ושאר נזקים שקורים עקב פגעי מזג האוויר. החמאה מאפשרת סינון טבעי והגנה על העור מפני קרני השמש. 

האטת הזדקנות 

בשל הלחות שיש בחמאה, רבים בוחרים בה כמוצר בסיס למריחה על עור הגוף והחלקת קמטים. הגמישות שהחמאה מעניקה מעכבת היווצרות קמטים ומלחחת קמטים קיימים. לכן היא נחשבת מוצר אנטי איג'ינג מושלם. 

מוצר אנטי דלקתי

כאשר אתם בוחרים להשתמש בשיאה על בסיס יום יומי, ניתן לייצר בגוף תכונות אנטי דלקתיות שמרפאות כאבים כרוניים ומונעות דלקות. 

לסיכום, אחד ממוצרי הטיפוח הנפוצים היא חמאת שיאה. לכן רבים בוחרים להזמין אותה עד הבית כדי לטפח ולדאוג לגוף ולשיער. למידע על יתרונותיו של שמן חוחובה לחצו כאן.