זו עובדה ידועה ומוכרת בקרב משתמשים רבים – השימוש בוואטסאפ יום יומי ונפוץ, לעיתים אפילו יותר משיחות טלפון. הדבר נכון לא רק למשתמשים פרטיים אלא גם לעסקיים. במיוחד עבור משתמשים עסקיים מספר נייד נוסף לוואטסאפ מהווה פתרון חשוב מאוד, יעיל ומועיל. נסביר על כמה מהיתרונות המרכזיים. 

הפרדה בין בית לעבודה 

כאשר מקצים לכם מספר נייד נוסף לוואטסאפ, אתם מקבלים הפרדה מלאה בין ההודעות (והשיחות). מספר אחד מקבל ומוציא את כל ההודעות הקשורות לעניינים עסקיים ולעבודה. מספר שני, המצורף לאותו המכשיר, מקבל ומוציא את כל ההודעות הקשורות לעניינים אישיים. חשוב להוסיף כי לצרכים עסקיים, ניתן לקבל מספר נוסף שמתאים גם לשימוש בין לאומי, במדינות בחו"ל על פי הדרוש לכם. 

המספר הנוסף שמכניס הרבה סדר 

מנהלים, בכירים או אפילו עובדים שמקבלים מכשיר נייד מטעם מקום העבודה או העסק, נהנים מיתרונות חשובים מרגע שמקבלים מספר נייד נוסף לוואטסאפ. המספר הנוסף מכניס הרבה סדר. בכל פניה שאתם מקבלים, הדברים ברורים יותר. בין רגע אפשר לזהות מהו המקור של כל הודעה – תכלית אישית או עסקית. הרבה יותר נוח לתעדף בצורה כזאת את התגובות והתשובות, במיוחד אם נמצאים בעיצומה של פגישה עסקית, בישיבה או לחילופין, בחופשה. 

תיעוד ושמירה של מסרים והודעות 

בהודעות עסקיות, וואצאפ עסקי ואף בשיחות מועבר הרבה פעמים מידע חשוב ורב ערך. כאן, ניתן למצוא עוד יתרון בקבלת מספר נוסף, המשויך לאותו המכשיר. ניתן להגדיר כי מסרי וואטסאפ ואפילו שיחות ישמרו, יוקלטו או יועברו לארכיון החברה, לפי הצורך. ולא פחות חשוב, אין שום צורך להחזיק לשם כך שני מכשירים שונים ונפרדים. אפשר להשתמש בסלולר ללא שום צורך בשינוי הרגלי השימוש המוכרים.