אם אתם הולכים לבלות בקרוב בדובאי, אחת הערים המבוקשות, הפופולריות והתוססות ביותר בעולם מבחינת תיירות, כדאי שתשקלו לבקר בלפחות 5 אטרקציות ספציפיות שיופיעו במאמר זה.

תצפית פסל "מסגרת דובאי"

הפסל עוצב על מנת לייצג חיבור מטאפורי בין העיר הישנה והחדשה. בעלת גוונים זהובים וכסופים, מסגרת דובאי היא פסל מסגרת התמונה הגדולה ביותר בעולם. המסגרת הענקית והנוצצת מתנשאת לגובה של כמעט 500 רגל ומתהדרת במעליות זכוכית פנורמיות שמעלות את האורחים עד לפסגה, שם הם יכולים ללכת על שביל זכוכית שקופה לאורך כל רוחב 313 הרגל. ניתן לרכוש כרטיסים באינטרנט או במקום ומחירם בין 5 ל-14 דולר.

הכפר הגלובלי של הדובאי

הכפר הגלובלי הענק של דובאי הוא בעצם פארק שעשועים לכל הגילאים, אם כי הוא פופולרי במיוחד בקרב משפחות, כיוון שהרכיבות והאטרקציות בו ידידותיות ביותר לילדים. הוא פתוח מנובמבר עד לתחילת מאי. הוא כולל מופעי קונצרטים, מסעדות ואטרקציות בעלות אופי תרבותי כלל עולמי, ומכאן שמו.

מרינת XLine דובאי

טוסו לכם כשאתם בתנוחות בטן-גב על פני כבישים המהירים, גורדי השחקים ובריכות השחייה של דובאי על מסילת החלקה ארוכה וגבוהה במיוחד. לא לבעלי לב חלש – מדובר באטרקציה מדהימה אך קצת מפחידה למי שפוחד מגבהים. מגובה של 560 רגל ובמהירויות של עד 50 מייל לשעה, הרוכבים ממריאים מחוץ ג'ובריה אל המרינה של דובאי, ועוברים בדרך נופים של פעם בחיים.

לעשות סקי בדובאי – תחת קורת גג

באמצע קניון במדבר, מדרון הסקי המקורה השלישי בגודלו בעולם הינו אטרקציה שכדאי לכם לנסות. כרטיס יומי יעלה לכם כ-138 דולר, לא כולל השכרת הציוד. כרטיס Snow Daycation, המספק בעיקר גישה לחלקים בהם לא גולשים כמו למשל באזור האבובים, יעלה לכם רק 68 דולר לאדם, וכדאי לתכנן להגיע לשם מוקדם ביום.

מרוצי הגמלים של דובאי

אל מרמום, יעד מורשת פופולרי, מושך אליו חובבי מרוצי גמלים מכל הסוגים. יום במרוצי הגמלים הוא חוויה שמייצגת יפה את תרבות המזרח התיכון, שהתחילה מראשית המאה השביעית לספירה. המרוצים מתחילים מוקדם – בין השעות 7 בבוקר ל-9 בבוקר. בואו מוכנים.

חשוב לזכור > לפני כל יציאה אל אטרקציה בדקו גם > מזג אוויר בדובאי