מה לומדים בקורס עמידה מול קהל?

קורס עמידה מול קהל

מה? לומדים את זה?

התשובה לכך היא בהחלט כן, נכון אומנם יש אנשים שנולדים עם כריזמה ודיבור שסוחף אחרהים רבבות של אנשים אבל, עמידה ודיבור אל מול קהל זה בהחלט משהו שאפשר ללמוד ולרכוש בו נסיון. כמו בהמון קורסים גם עמידה מול קהל זהו קורס שלוקח מספר שבועות ומטרתו הוא ללמד כיצד ניתן לעשות זאת במקצועיות, רצינות, להתגבר על פחד קהל ולהיות דובר מול קהל הרבה יותר טוב משחשבת על עצמך.

אז מה לומדים שם?

קורס עמידה מול קהל לוקח 5-8 שבועות כמובן שזה תלוי בחברה ומספר השעות השבועיות בקורס. הקורס למעשה המטרה שלו היא לתת לכם כלים ודרכים איך וכיצד לעשות את זה נכון, הבאנו עבורכם מספר דוגמאות כדי להבין מה בעצם כוללים אותם כלים שמלמדים בקורס.

תרגול מעשי, "על אמת"

בקורסים רבים, כחלק מהקרוס קיימת התנסות מעשית כלומר, מביאים קהל וצופים ונותנים לכם לדבר על נושא מסויים, התרגול המעשי תורם רבות להתגבר על השוק והפחד שעלולים להתעורר בעקבות אירועים כאלה.

דרכים להתמודד עם לחץ

בלאק אווט, גימגום, לחץ, הזעה במקומות בגוף, ישנם סיפטומים רבים שיכולים לתקפוף את הגוף או המוח שלנו ברגע, כאשר אנו מרגישים שאנחנו בסיטואציה מעט מלחיצה או כאשר מסתכלים עלינו כאילו שבוחנים אותנו. אילו הם תחושות לא נעימות שיש לסלק בדיוק בגלל זה בקורס מלמדים איך, איך להתמודד? איך מסלקים את התחושות וממשיכים בדיבור מול קהל שהוא קוהרנטי תחת הלחץ.

לדבר בביטחון

ישנם דרכים מסויימות שצריך ללמוד על כיצד עלינו להתבטא ולדבר כאשר אנחנו מול קהל כמו למשל תנועת גוף שיכולות להוסיף ולחזק את המסר שאנו רוצים להעביר או טונציה מסויימת, אילו הם דברים קריטים שחשוב לדעת בתחום זה.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי גם יענין אותך...

קצת תרבות

הכירו את אתר קצת תרבות

כל מי שרוח תרבותית מפעמת בקרבו, נהנה להשתתף במופעי תרבות שונים, הוא נהנה לצפות במופעים תרבותיים והוא באופן כללי מאוד מתעניין בכל הנעשה והנשמע בתחום

קרא עוד »