קבלת אישור פטור ממס הכנסה תלוי בגובה ההכנסה שלכם ובשאלה האם אתם סובלים מבעיות רפואיות שמזכות בפטור על פי חוק. גם אם אתם זכאים לקבל את הפטור, לא יהיה כדאי לכם לפעול לבדכם, אלא להיעזר בגורמים מקצועיים שיוכלו לסייע לכם בכל התהליך.

תצטרכו להגיע אל ועדה רפואית של המוסד לביטוח הלאומי כדי לקבל אישור רפואי שיוכל לזכות אתכם בפטור. אם אתם רוצים להגיע מוכנים ולדעת שאתם עושים כל מה שצריך על מנת לעבור את הוועדה בהצלחה, זה יהיה נחוץ שתפעלו בהתאם ותקבלו את העזרה הדרושה מבחינתכם.

 

כך תקבלו את הפטור שמגיע לכם

אם אתם רוצים לבחור בדרך הקלה ביותר לקבל את הפטור שמגיע לכם, כל מה שאתם צריכים לקחת בחשבון זה להיעזר באנשי מקצוע שמבינים איך לעשות את זה ויוכלו ללוות אתכם, כך שהם יוכלו להכין אתכם לוועדה הרפואית של הביטוח הלאומי. זה בוודאי יוכל לעזור לכם להגיע מוכנים ולדעת בדיוק מה לעשות.

קחו בחשבון שאם אתם רוצים להגיע מוכנים ולקבל את הפטור שמגיע לכם, זה יהיה חשוב מאוד שתקבלו עזרה מקצועית של אנשי מקצוע שמבינים היטב מה נדרש לעשות. זה יאפשר לכם להבין היטב מהו הפתרון הנכון עבורכם, כך שלא יהיו לכם סימני שאלה מיותרים.

 

תקבלו אישור עם ליווי מקצועי

רוצים לדעת שאתם עושים כל מה שצריך על מנת לקבל את האישור שמגיע לכם? ובכן, כל מה שאתם רק צריכים לעשות זה לברר כבר בזמן הקרוב עם מומחים בנושא מה אתם יכולים לעשות על מנת לקבל את הפטור. זה כמובן יאפשר לכם להימנע מבזבוז זמן מיותר ולהגיע למצב שבו אתם מקבלים כל מה שמגיע לכם בתוך זמן קצר.

 

לחצו כאן ליצירת קשר עם בשביל הזכויות.