פשיטת רגל הינה מצב בהחלט לא נעים, הן לפושט הרגל והן לנושים שלו. במקרים הללו יש לפנות אל עו"ד מומחה בתחום שיסייע לכם לצאת מהמערבולת אליה נקלעתם. כאן תוכלו לקרוא אינפורמציה חשובה על עו"ד פשיטת רגל אביתר כהן והחשיבות שלו לעתידכם.

מהי פשיטת רגל?

סביר להניח שכל אחד מאתנו שמע על המושג, והקונוטציות הן בהחלט שליליות. כאשר אדם מגיע למצב של חדלות פירעון ואיננו יכול לשלם כספים אותם הוא חייב לגורמים כאלה ואחרים, או אז רצוי לפנות אל עו"ד בעל ניסיון רב בתחום, בכדי לסייע לו. רק בית המשפט יכול לקבוע באילו מקרים ניתן להכריז על פשיטת רגל.

החוק החדש

בשנת 2019 חוקק חוק חדש הנוגע לתחום חדלות פירעון. בנוסף, מדובר כאן גם על שיקום כלכלי, חוק זה בא להחליף את מה שמכונה פקודת פשיטת רגל. זוהי רפורמה בעלת משמעות רבה, באמצעותה ניתן להסדיר את כלל ההליכים הנוגעים לתחום פשיטת רגל, חוק הרלוונטי הן לחייבים והן לנושים.

המטרה היא לשקם כלכלית את החייב, ולאפשר לו להמשיך בחייו תוך כדי השיקום הכלכלי. מסיבה זו פשיטת רגל ופנייה לעו"ד בעל ניסיון וותק, היא חשובה לעתידו של החייב. קראו בהרחבה על חוק חדלות פרעון החדש!

מהי חדלות פירעון?

במצבים של חדלות פירעון, אנשים נקלעים למצבים לא נעימים, הם אינם יכולים לשלם את חובותיהם, וכך בדיוק לא ניתן לפרוע את החובות שנצברו אל מול הנושה או הנושים, ואין שום דרך לפעול על פי מה שהוסכם.

פנייה לעו"ד

אם נקלעתם למצב של חדלות פירעון, יש לפנות בהקדם האפשרי לעו"ד בעל ניסיון, איש מקצוע מנוסה ומקצועי, זאת בכדי שתוכלו לצאת מהמשבר אליו נקלעתם, וחשוב מאוד קודם כל לקבל ייעוץ ראשוני בנידון.