בבחירה של מועדון בת מצווה באתר ניין כדאי לבחור במועדון בעל חללים גדולים, כך שלכולם יהיה מרחב להיות יחד במפגשים, במשחקים, ברחבת הריקודים וליד דוכני האוכל.

מועדון נפלא לבת מצווה 

בסיבובים בין אולמות האירועים לתיאום החגיגה, בוחנים מקרוב את נראותו של האולם. רצוי שיהיה מעוצב, מחודש ומודרני. חשוב שהקהל יאהב את מה שהוא רואה מיד בכניסה והוא יאהב את הקסם שקיים באולם. ברגע שנכנסים לאולם ומרגישים מעטפת של חום וביתיות, זוהי תחושה נהדרת שמובילה לקבלת החלטות חיוביות. 

בנוסף לכך מתרשמים ממנהל האירוע, אם במהלך הפגישה רואים שמדובר באדם מקצועי בעל ידע וניסיון רב בהפקת האירועים הללו. אם הוא מיומן בתחום זה, אפשר להיות רגועים ולהשאיר בידיו המנוסות גם את הפקת האירוע המשפחתי.

הפעילויות בתוך האולם 

הפאן הקולינרי הוא נושא מהותי וחשוב מאד לכן חשוב להיפגש עם השפים, לשמוע על אילו מנות הם ממליצים. להגיע לערב טעימות כדי לבחון את הטעמים של המאכלים השונים ולבדוק עם כלת השמחה מה יהיו לדעתה המנות האהובות ביותר על חבריה. יש לבדוק שהנושא של הניקיון ושל ההיגיינה מתבצע במקום זה בהקפדה כדי לשמור על בריאותם של המשתתפים.

עיקר השמחה היא השמעת המוסיקה וריקודים לאורך כל האירוע. לכן יש לבדוק איזה ציוד הגברה קיים במקום זה (קבלו פרטים באתר https://www.nine9.co.il), אם מדובר על ציוד חדש ומשוכלל או ציוד ישן. כמו כן את המיקום בו יתקלט איש המוסיקה ואת גודלה של רחבת הריקודים, כך שיהיה די מקום לכולם בהתאם לכמות האורחים שאמורים להגיע. 

כמו כן חשוב לקבל חוות דעת חיובית על אולם זה באינטרנט וגם המלצות ממשפחות אשר ערכו שם אירוע והיו מרוצים מכל ההתנהלות מול הנהלת האולם.