במהלך שיפוץ חדר רחצה צריך לקבל לא מעט החלטות. אחת מהן היא הבחירה בין אמבטיה למקלחת. נצא מנקודת הנחה שאין לנו כאן אופציה אחת טובה ואחת פחות. אלא שתי אפשרויות שלכל אחת מהן יתרונות משלה. לכן אם יש אפשרות כזו נכון לשלב את שתי האופציות גם יחד. יש לא מעט חדרי אמבטיה שיש בהם גם אמבטיה וגם מקלחת. ובכל פעם יבחר המשתמש מה נכון ומה נוח לו כעת.

מהם המאפיינים של אמבטיה?

אמבטיה מאפשרת למלא מים, לשמור על אזור יבש במהלך הרחצה, ובאופן כללי ליהנות ממרחב גדול יותר. אם כי אמבטיה נוגסת שטח גדול יחסית מהחדר, לא תמיד זה אפשרי ומתאים.

מהם המאפיינים של מקלחת?

מקלחת נוחה במיוחד למצבים בהם קשה להרים רגליים ולהיכנס אל תוך אמבטיה. מתאים במיוחד עבור מבוגרים או כאלו שיש להם כאבי רגליים ומוגבלות. מקלחונים מאפשרים לבצע את פעולת הרחצה חיש קל וביתר קלות, בלי להתעסק יותר מידי עם מים ומילוי.

לבחור מה נכון ומה מתאים

אם אתם מתלבטים מה נכון ומה מתאים, חשוב לשקול את האפשרות ולהחליט בהתאם לנסיבות שלכם מה הכי נכון ספציפית לכם. ככל שניתן לדייק את הבחירה ולהתאים לעצמכם את מה שעדיף – כך יהיה טוב יותר. אם יש לכם אפשרות לשלב את שתי האופציות זה יכול להיות רעיון טוב מאוד. כמובן שההחלטה הזו תהיה כרוכה בעלות בלתי מבוטלת. מעבר לכך – בשגרה השוטפת יהיה עליכם לנקות ולהבריק גם אמבטיה וגם מקלחת. אך כמובן שככל שהדבר נצרך לכם זה יכול להיות פתרון נהדר. כאשר יש בחדר הרחצה גם מערכת מקלחת וגם אמבטיה השילוב עשוי להיות מושלם, ולאפשר לכם שימוש נוח ומותאם לפי הצורך.