משואבים האבק הטובים ביותר של שנת 2022, אפשר למצוא את זה של דייסון בראש הרשימה. דייסון ייצרת ומייצרת שואבי אבק של העתיד ובעזרת טכנולוגיה מתקדמת, הפכה למובילה בתחום. ומה לגבי הסוללה שלה? בואו נבדוק.

החלפת סוללה לשואב מסוג דייסון: למי כדאי לפנות?

יש לכם שואב אבק של דייסון ואתם לא יודעים איפה לתקן אותו? יש לנו כמה טיפים לתת לכם לתיקון הדייסון שלכם. טכנאי דייסון מומחה, הוא זה שאתם צריכים לחפש כדי להחזיק את השואב שלכם יותר שנים אצלכם בבית.

טכנאי דייסון מיומנים לתקן את מכונות השאיבה הקטנות הללו וכל מה שיהיה לכם לעשות, הוא למצוא את הקרוב אליכם ביותר. בעזרת השוואות טכנאי משאבות של דייסון ובדיקת מחירים, המשימה תהפוך קלה יותר.

מהו השואב הטוב ביותר של דייסון?

זה תלוי בעיקר בצרכים שלכם, בתקציב ובהעדפות אחרות שתרצו. בדיקות הניקוי, ההשוואות והניתוחים שלכם, יכולים לעזור לכם להחליט איזה דייסון לקנות.

שואב האבק של דייסון –  Dyson V11 Torque Drive

Dyson V11 הוא אחד השואבים הטובים ביותר שדייסון בנתה אי פעם. הוא מצויד בזמן עבודה של 60 דקות, סוללת קליק-אין, משתמש בשאיבה חכמה ועמוס באביזרי ניקוי.

ה- V11 מייצר עד 185 AW של כוח יניקה. הוא פועל בצורה יוצאת דופן בבדיקות הניקוי שנעשו עליו, הוא הסיר 99% מכל הפסולת שבא בקרבתו.

בדקו מחיר

מחירו של הדייסון אינו זול כמו שואבי אבק אחרים. מכיוון שהוא בנוי בטכנולוגיה ייחודית ועתידנית, המחיר איתו הוא מגיע גבוה במעט מהמתחרים האחרים. רגע לפני שאתם יוצאים לקנות את הדייסון החדש שלכם, בדקו האם ניתן להשיג חלקי חילוף כמו פילטר, סוללה לדייסון V8 ועוד.. השוו מחירים ואם בכל זאת תרצו לקנות חדש עמדו על הדגם המתאים לצרכים שלכם. בהצלחה.