כאשר מדובר על תחום של השתלת שיער, רוב האנשים חושבים באופן אוטומטי על השתלת שיער בקרקפת. אך חשוב לזכור כי ישנם לא מעט אנשים, אשר מתעניינים בתחום של השתלת שיער בזקן. למעשה, מדובר על אחת מסוגי ההשתלות הפופולאריות ביותר, היות ולא מעט אנשים סובלים מצמיחה דלילה באזור הזקן. כל אחד היה רוצה ליהנות מזקן מלא ומטופח, אך רבים מגלים להפתעתם כי הם סובלים מצמיחה דלילה של שיער באזור הפנים. כמו כן, לא מעט גברים סובלים מצמיחה לא אחידה, דבר שמעניק לזקן שלהם צורה פחות מרשימה ופחות גברית. חשוב להדגיש כי השתלת שיער מהווה את הדרך האופטימלית ביותר, כדי להתמודד עם צמיחה דלילה או קרחות. אחוזי ההצלחה גבוהים במיוחד, הסיכונים נמוכים ואין שום סיבה להמשיך לסבול מהתופעה של זקן דליל או לא אחיד.

השתלת שיער בזקן – כל מה שמעולם לא סיפרו לכם

קודם כל, חשוב להבין כי כל התהליך של השתלות שיער בזקן נעשה בדיוק כמו התהליך של השתלת שיער בקרקפת. מדובר על תהליך שבו נלקחים זקיקי שיער מהאזור התורם ומושתלים באזור הזקן, אשר סובל מדלילות או מצמיחה לא אחידה. כמובן שלפני תחילת התהליך, יש צורך לעבור פגישת ייעוץ והכנה עם הרופא המטפל. המטרה היא לוודא התאמה לתהליך הטיפול, לבחון את מצב ההתקרחות ולבדוק את כיוון הצמיחה של השיער. כדאי לדעת כי תהליך ההשתלה אורך מספר שעות ולרוב מדובר על הרדמה מקומית בלבד. ברוב הפעמים, ההשתלה מתבצעת בשיטת FUE, אשר נחשבת לחדשנית ומומלצת במיוחד. שיטה זו אינה מותירה את המטופל עם צלקות או עם תופעות לוואי בעיתיות. 

לסיכום, השתלת שיער בזקן יכולה להתאים לכל אדם שאינו מרוצה ממראה הזקן שלו. חשוב רק לבצע את הטיפול בקליניקה מקצועית ואיכותית.