פשפש המיטה הוא חרק אשר מוצץ את דמם של בני האדם ולכן קיימת חשיבות רבה להכחיד אותם תוך פרק זמן קצר. 

אם מוצאים על המזרנים גללי צואה חומים או לבנים  וכתמי דם על המזרן מצלמים אותם ומעבירים אלינו. על פי התמונה אנו מזהים את סוג החרק ובהתאם לכך מעבירים הנחיות ללקוחות.

הימצאותו של פשפש המיטה בבית 

העובדה שמגלים את פשפש המיטה בבית זו תופעה מדאיגה בכל בית ובמיוחד כשיש ילדים. לכן אנו ממליצים ללקוחות לבצע את הפעולות הנדרשות באופן מידי, כדי שמדביר שלנו יוכל להגיע בהקדם ולבצע את הריסוס הייעודי.

פעולות ביתיות שיש לבצע 

פשפש המיטה מתחבא במקומות מסתור רבים כמו בתוך הסדקים בקיר, בין הקפלים של המזרנים, מתחת למושבים המרופדים בספות ובכורסאות, בין הווילונות ובין הסיבים בשטיחים. לכן נדרשת פעולה משמעותית כדי למצוא ולהעלים אותם.

הפעולה הראשונה היא שאיבה של כל מוצרי הטקסטיל באמצעות שואב אבק חדשני בעל יכולת יניקה מהותית. כאשר עוברים על כל הפריטים הללו מוצאים הרבה מאד חרקים של פשפש המיטה וגם טפילים וביצים שלהם. חשוב לעבור כמה וכמה פעמים על כל שטח שהוא נגוע וללא ספק בכל פעם תמצאו עוד ועוד חרקים מסוג זה. 

לאחר מכן יש לכבס את כל המצעים בחום מינימלי של 60 מעלות כדי להכחיד אותם. החום של מייבש הכביסה יוסיף חום גבוה למצעים וישלים את הפעולה הנדרשת. כמו כן יש לכבס את בדי הריפוד של הרהיטים אם יש אפשרות להוריד אותם, הווילונות, השטיחים, הכריות וכל פריט נוסף שקיים בסביבה זו. 

פעולות הדברה של מדביר מקצועי 

כל המדבירים שלנו עברו קורסים מקצועיים בתחום ההדברה (הדברת טרמיטים למשל). הם יודעים באילו חומרי הדברה יש להשתמש נגד כל סוגי החרקים. כל אחד מהם נושא רישיון תקף ובהתאם להזמנה של הלקוח הוא מכין את החומרים הנדרשים.

הדברה בפועל נגד פשפש המיטה

הדרך הטובה ביותר נגד פשפש המיטה היא חום ולכן במידת הצורך אנו מפעילים גם קיטור חם כדי לקטול חרקים שנותרו במקום. בנוסף לכך המדביר מרסס בחומר כימי ייעודי שקוטל את כולם. אם מדובר בבית פרטי מבצעים גם ריסוס בגינה למקרה שגם אליה הגיע פשפש המיטה. 

הדברה גם אצל השכנים 

פשפש המיטה עובר בין הדירות ולכן גם אם נבצע ריסוס מאסיבי עלולים בעתיד להגיע חרקים נוספים מסוג זה. לאור הניסיון רב השנים שלנו אנו ממליצים לרתום גם את השכנים למבצע ולהציע להם לבצע את הפעולות הביתיות וגם את הריסוס וכך גם הם ייפטרו מהבעיה הזו.