אחד הדברים שהכי מלחיצים אנשים היא המחשבה שיש להם בעלי חיים פולשים לבית והכוונה לא בהכרח לבעלי חיים גדולים, מספיק חרק או ג’וק קטן שנראה בבית בשביל להכניס את בני הבית להיסטריה. אנשים רבים נרתעים אפילו מחרקים קטנים וכשמדובר בג’וקים או עכבישים אז יש אנשים שיגיבו בחרדה של ממש.

אך מלבד שאותם פולשים לא רצויים הם מפחידים, צריך להרחיק אותם מהבית משום שהם עשויים להיות גם מפגע בריאות ותברואתי. ג’וקים ועכברים עשויים לבוא במגע עם האוכל שלנו, דבר שהוא לחלוטין לא בריא.

אך יש גם מזיקים שהם אינם נראים, אך ההימצאות שלהם יכולה להיות מאוד בעייתית מבחינה בריאותית ומבחינת בריאות. אחד מהם הוא פשפש המיטה.

מה זה פשפש המיטה?

פשפש המיטה הוא חרק זעיר מאוד שלא תוכלו לראות אותו, אך הוא כשהוא נוכח בביתכם הוא נוטה להיות ולהסתתר בין מצעי המיטה או המזרון או גם בבדים שונים כמו בתוך בגדים בארון.

פשפש המיטה יכול להסתתר בין סיבי הבדים של מצעי המיטה או בתוך המזרן עצמו ולכן ניעור של מצעי המיטה לא באמת יסלק אותו ובמצב כזה סביר מאוד להניח שתצטרכו שירותי הדברת פשפש המיטה.

פשפשי מיטה נוטים לעקוץ את מי שישנים במיטה ולעתים רק כך תדעו שיש לכם פשפשים במיטה. העקיצות שלהם גורמות לגירוי וגירוד ואתם יכולים לראות סימני עקיצה ואדמומיות בעור אם נעקצתם על ידי פשפש המיטה.

מה עושים כדי להפטר מפשפש המיטה?

מכיוון שפשפש המיטה הוא יצור זעיר שבמרבית המקרים לא תצליחו לראות אותו ומשום שקשה לסלק אותו, על מנת להפטר מפשפש המיטה תצטרכו להזמין שירות הדברה. בכל מקרה של הרחקת מזיקים, יש תמיד לעשות זאת על ידי שירותי הדברות מקצועיים משום שסילוק מזיקים כרוך לעתים בשימוש בחומרים מסוכנים ומשום שלמדבירים יש ידע רב וניסיון רב בתחום של הרחקת מזיקים מהבית, ידע וניסיון שאין לכם.

לכם אם אתם חושבים שיש לכם פשפש המיטה בבית, עליכם לפנות למדביר מקצועי על מנת לטפל בבעיה.