גמילת לילה איננה דבר פשוט עבור לא מעט הורים ועבור לא מעט ילדים. בעוד שלרוב גמילת היום מתבצעת בצורה קלה יותר פשוטה הן עבור הילד והן עבור ההורה, גמילת לילה היא לעיתים מורכבת יותר מסביר ד"ר קובי שגיא. ישנם ילדים אשר מצליחים להיגמל לאחר פרק זמן כלשהו וישנם ילדים אשר ממשיכים להרטיב. בעוד שעד שגיל 4 ניתן להתעלם מהרטבת הלילה ולחכות בסבלנות שהיא תעבור, הרי שהחל מגיל 4, אם הילד חש כי הרטבת הלילה מפריעה לו ופוגעת בביטחון העצמי ובדימוי העצמי שלו, בהחלט ניתן לטפל בהרטבה זו.

כיצד מטפלים בהרטבת לילה?

כאשר מדובר על הרטבת לילה, מדובר על הרטבה בתדירות כזו או אחרת בהתאם לגיל הילד. אולם, גם אם הילד איננו מרטיב כל לילה, בהחלט ניתן לטפל בהרטבת לילה במידה והדבר פוגע בילד והוא חש לא בנוח עם הרטבת הלילה שלו. ילד אשר לא מרטיב בלילה גם מסופק יותר, שמח יותר וחיוני יותר ועל כן, חשוב מאוד לדאוג לטיפול הטוב ביותר עבור הרטבת הלילה של הילד. אז איך מטפלים בהרטבת לילה? בשלב הראשון רצוי לשלול את הגורמים הרפואיים או הפסיכולוגים שיתכן שבגינם הילד מרטיב. בשלב השני, רצוי מאוד לבחור בשיטה הטובה ביותר כיום לצורך טיפול בהרטבת לילה הלא היא השיטה של ד"ר קובי שגיא.

מדוע לבחור בשיטה של ד"ר שגיא?

אם אתם תוהים מדוע כדאי לכם לבחור דווקא בשיטה של ד"ר טל שגיא, חשוב מאוד שתדעו שמדובר על שיטה מהפכנית בתחום הרטבות לילה הן בארץ והן בעולם. בשיטה של ד"ר שגיא כל ילד לומד כיצד להיגמל באופן עצמאי מהרטבות לילה תוך פרק זמן קצר באופן יחסי. הילד אשר לומד באמצעות המכשור המיוחד כיצד שלא להרטיב בלילה, קם בכל בוקר לאחר שהוא לא מרטיב עם תחושת סיפוק אדירה.