לא בכל חנויות הקוסמטיקה יציעו לכם לרכוש מוצרים העשויים מחלב נאקות. כל המוצרים הללו עשירים מאוד בוויטמינים, חלב נאקות עשיר גם בנוגדי חמצון והוא בעל סגולות רפואיות רבות. בכל הקשור ליופי וקוסמטיקה, חלב נאקות הוא מוצר מומלץ לכל אישה. 

היתרונות במוצרי חלב נאקות – עשיר באומגה

הנאקה היא הנקבה של הגמל, ולחלב נאקות יתרונות רבים. בחלב נאקה יש כמה סוגים של אומגה – אומגה 3, 6 ו 9. חלב זה נחשב גם לחלב רזה, אין בו כמויות גדולות של שומן, ולכן זהו יתרון נוסף שך חלב נאקות.

עיכוב הזדקנות העור

היתרונות במוצרי חלב נאקות נעוצים גם בעובדה שהחומרים בחלב אף יכולים לעכב הליכי הזדקנות של העור, מסיבה זו מוצרי החלב נמכרים לנשים מבוגרות יותר ולא צעירות. בתוך חלב נאקה ישנו לקטוז, זהו הסוכר של החלב, גם נתון זה מצביע על כך שחלב נאקה מסייע להבריא את עור הפנים, יש בו ויטמין C, סידן, חלבון, כך שניתן גם לומר כי חלב נאקות מחדש את רקמות העור.

כל הטוב שיש בחלב נאקה

לא בכדי שמו של חלב נאקה יצא למרחוק, הוא בעל יתרונות כה רבים. הוא מכיל כמות גדולה של סידן בהשוואה לחלב פרה, ברזל,  ויטמין C, וגם A, E ו B. זאת ועוד החלב מכיל חומצה הידרוקסית, חומצה זו מצוינת לטיפול בקמטים.

לא גורם לאלרגיות

בנוסף, זוהי עוד דרך להתפטר מתאי עור מתים. מכיוון שהחלב עשיר מאוד בפרוטאינים, אלה תורמים ללחות העור, ולבסוף, הוא איננו גורם לאי אילו אלרגיות.

מחלב נאקות מייצרים: שמפו, מרכך, סבונים, מסיכת פילינג, קרם ידיים, קרם רגליים, קרם גוף, סבון גוף, קרם פנים, סבון פנים ועוד מבחר של מוצרים.