בחדרי מגורים רבים אפשר לראות ספות וכורסאות קונבנציונליות ויפהפיות אשר מיובאות מאיטליה. יש ביניהם דגמים של כורסאות שהן נפתחות למיטה וזאת לשימושים רבים.

כורסא נפתחת למיטה

כורסא נפתחת למיטה היא פתרון הטוב ביותר לנושא האירוח בכל בית. על פי הצורך אפשר לפתוח את הכורסא ולשלוף מהחלק התחתון של המיטה נהדרת עם מזרן. מניחים מצעים והולכים לישון.

אופציה זו מתאימה מאד לאורחים שמגיעים מעת לעת ללילה אחד או לכמה לילות, כך מפנים עבורם את הכורסא ומאפשרים להם לישון בנוחות מקסימלית. 

הכורסה הזו מתאימה גם למי שיש לו דירה קטנה כמו לופט או דירת סטודיו, שקיים רק סלון, מטבח ושירותים. כך לאורך היום החלל המרכזי משמש סלון ולעת ערב משתמשים באופציית כורסא נפתחת למיטה והולכים לישון.

כורסא פונקציונלית 

לאור היתרונות הרבים של הכורסא הפונקציונלית, לקוחות רבים רוכשים אותה. המבחר של הריפודים הוא גדול ומגוון ולכן אפשר להתאים אותה לנראות של הספה והרהיטים הנוספים שקיימים בסלון.

אורחים שמגיעים במפתיע או באופן מתוכנן, יודעים שתמיד הם מוזמנים כי קיימת כורסא נפתחת למיטה ולכן בפעולה פשוטה יש מיטה ואפשר לישון בנוחות מרבית.

כורסא במקום חדר אורחים 

גם בבתים פרטיים שהם גדולים הגיעו בעלי הנכס למסקנה שקיומו של חדר אורחים הוא חלל מבוזבז לאור העובדה שהניצול שלו הוא ממש מזערי. לעומת זאת יש צורך בחדר האורחים הנוכחי למטרות אחרות כמו חדר משחקים לילדים, חדר לאחד הילדים, חדר עבודה ומטרות רבות אחרות. 

לכן אפשר לפנות את החדר, לצבוע אותו ולחדש אותו בהתאם לצורך וזאת בידיעה שיש כורסא נפתחת למיטה ולכן כל אורח רצוי יוכל להתארח בבית וליהנות משינה מצוינת על המזרן המעולה. 

 

אולי ייענין אותך גם מיטה מתקפלת לקיר