תקופת הקורונה והסגרים מביאה לא מעט נשים להיות הקוסמטיקאית של עצמן ולעשות טיפול פנים ביתי. כדי להעניק לעורך טיפול פנים איכותי בבית יש להשתמש במוצרים איכותיים שמותאמים לעור הפנים שלך. בעזרת בוסטרים ממוקדים וקרם לחות תוכלי ליצור כל פעם טיפול שונה לפנים באמצעות קרם הלחות. 

מכשירים ביתיים

השימוש בקרם הפנים ובבוסטר לא עומד לבדו, וכדאי לשלב אותו עם מכשור ביתי כתחליף לקוסמטיקאית. ישנם מכשירים שונים בצורת זרוע לרוב או ראשים שונים שתפקידם לעסות את העור ולהחדיר אל תוכו את התמציות והתרכובות של קרם הפנים, הבוסטר והסרומים השונים. השלמת הטיפול בקרמים ובבוסטר לעור הפנים עם מכשיר להחדרת הרכיבים אל תוך העור היא חיונית מאוד כדי להשלים את הטיפול הביתי באופן מקצועי.  

מכשירים שונים מסוג זה אף מסייעים במיצוק עור הפנים ומסייעים רבות לעור פנים בוגר.

קרמים ביתיים בהתאמה אישית

את הטיפול הביתי ניתן לבצע עם סוגים שונים של קרמים לפנים – יש קרם לחות לעור הפנים אנטי אייג'ינג ויש קרם לחות המכיל מולטי ויטמינים עשירים. חשוב לשלב בטיפול הביתי את קרם הלחות המתאים עבורך כדי להנות מתוצאות מקסימאליות ולאורך זמן. 

סרום לבית

לצד קרם הפנים והבוסטר רצוי גם להשתמש מדי יום בסרום לפני מריחת קרם הפנים. הסרום יעניק שכבת הגנה נוספת ויחדור לשכבות העמוקות יותר של העור ויספק להן מינרלים וויטמינים אשר נחוצים לעור הפנים שלך.

במידה ואת מעוניינת בטיפול פנים ביתי וזקוקה להכוונה מקצועית – תוכלי בקלות להיעזר באשת מקצוע שתנחה אותך ותבצע אבחון לעור הפנים. תהליך האבחון הוא חשוב מאוד, שכן בלעדיו קיים הסיכון הטיפול הביתי יתבצע בצורה לא נכונה ואף יגרום זק לעור הפנים.