פעם בגד ים מסוג ביקיני היה דבר אחד בלבד. חזייה משולשים עם קשירה דקה וחלק תחתון משולשים עם קשירה דומה.
היום? כשאומרים כי רוצים ללבוש בגד ים ביקיני
זה רק אומר כי מדובר בשני חלקים של בגד ים שקרוב לוודאי מזכיר רק את הדגם הקלאסי הישן. איך יודעים לבצע רכישה של הדגם הכי מתאים והכי מחמיא מבין כל הרשימה הארוכה של בגדי ים מן הסוג הזה? הבאנו שלושה עיקרים שיסייעו להבין ולמנף את הבחירה.

 

ביקיני מיקס אנד מאץ'

בעשור האחרון כבר ממש לא חייבים לרכוש בגדי ים מסוג ביקיני ומכל סוג שמגיע בשני חלקים בסט שלם אחד. אפשר לערבב כל מיני סוגים של חלק עליון עם כל מיני סוגים של חלק תחתון ואפילו לבצע שילוב של שני סוגי צבעים ודוגמאות ביחד. חלק עליון לבן עם חלק תחתון פרחוני, חלק עליון צהוב וחלק תחתון ירוק. הכל אפשרי ורק צריכים לגשת למקום שבו יש את כל ההיצע הנהדר הזה שאיתו יוצרים את בגד הים הכי מושלם בדיוק כפי שצריכים ואוהבים.

הרבה סוגים של חזייה

יש הרבה סוגים של חזיות. יש חלק עליון עם קשירה בצוואר, חלק עליון סטרפלס, חלק עליון שהוא בכלל טנקיני וחלק עליון שהוא עם ריפוד שמתאים יותר למידות גדולות של חזה עם קאפ גדול. יש לשים לב לכל אחד מן הדגמים הללו, לא להתבייש למדוד אותם במידה הנכונה ולהתקדם אל הרכישה לאחר שמבינים בצורה הכי טובה מה מחמיא לסוג החזה ולא רק מבחינת טעם של דוגמא אהובה.

חלק תחתון בכל צורה

בדיוק כפי שעולם בגדי הים נעשה מגוון בחלק העליון, הוא גם נעשה כזה עבור החלק התחתון. ביקיני לא כולל אך ורק חלק תחתון שמגיע בצורה קלאסית של תחתון ביקיני כי אם כל מיני סוגים של תחתון בצורה של ברזילאי, תחתון טנגה, תחתון חוטיני, תחתון היפסטר הפופולארי נורא ותחתון בגזרה גבוהה שמאפשר להסתיר בטן פחות עם ריבועי שרירים ויותר עם ריבועי שוקולד…
כל אחת חופשייה לבחור את הדגם שהכי נוח לה, ורצוי שזה יהיה גם דגם שמחמיא בצורה הכי טובה.
בקרו באתר של מורנה בגדי ים ותוכלי להתחדש במבחר בגדי ים מדהימים:
https://morenad.co.il/