בימבות לילדים – צעצוע לשנים רבות

בימבות לילדים

בימבה, כלומר אוטו קטן לפעוטות הפך להיות פריט חובה, צעצוע חובה לכל ילד. אם בעבר הסתפקו הילדים באופניים והם היו טובים עבורו החל מגיל שנתיים, הרי שהיום כבר מגיל שנה רוכשים לילד את הבימבה המותאמת לגיל שלו כאשר הוא נהנה להרגיש כמו גדול ולרכב על גבי הבימבה. 

מלבד הרכיבה על גבי הבימבה, יש גם את החלק הנוסף בבימבה וזהו ההליכון. בהרבה מאוד בימבות כבר מוסיפים את הידית המיוחדת אשר בזה יכול הילד להחזיק ולצעוד בביטחה. ההליכון למעשה מיועד גם עבור פעוטות שעדיין לא למדו ללכת בכוחות עצמם. 

> קראו על עגלת סייבקס ומתי כדאי לרכוש אותה

הבימבה וההליכון

יש ילדים רבים אשר עבורם הבימבה מהווה מעין זרז להליכה. הם עדיין לא למדו ללכת לבד ובעזרת ההליכון הם נהנים לחוש כמו גדולים ולצעוד. כאשר הם עושים את זה שוב ושוב הם בעצם לומדים ללכת.

כך שהבימבה היא בעצם כלי רב שימושי ויש ממנה הרבה תועלת.

אך כאן חשוב לדעת כי כאשר באים לבחור את הבימבה יש לזכור כי הוא אמור לשמש את הפעוט שהוא לא תמיד מסוגל לשמור על שיווי משקל. הוא בסך הכול תינוק קטן והא לא יודע לשמור על עצמו והוא חייב לקבל מוצר בטוח שיבטיח כי הוא יהיה מוגן, קראו עוד בכתובת זו.

כאן צריך ללמוד איך בוחרים בימבה איכותית וטובה.

איך בוחרים בימבה?

הבחירה בבימבה חייבת להיות מתוך התחשבות בכמה וכמה נתונים.

  • הגודל של הבימבה – הבימבה חייבת להיות נמוכה ולהתאים לגובהו של הילד. יש בימבות מרשימות ומושכות אך הן גבוהות מידי עבור הילד והוא לא יכו לרכב עליו בביטחה וחבל להשקיע במוצר כזה.
  • המושב של הבימבה- המושב של הבימבה חייב להיות נוח ותומך. זה כולל הגנה אחורית על מנת שהוא וכל להישען, כמו כן חשוב שהצדדים יהיו גם כן מוגנים איכשהו.
  • החוזק של הבימבה -בימבה זה לא מוצר שאפשר לזלזל מבחינת האיכות והחוזק של המוצר. בימבה שהיא לא חזקה היא מסוכנת מאוד. היא עלולה להתפרק או להישבר ולפגוע בילד.
  • האחריות על הבימבה -חשוב שתהיה אחריות על הבימבה לאורך זמן. היא תוכיח את עצמה!
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי גם יענין אותך...