ישנם מספיק סיבות שבשבילם, תצטרכו להזמין ביובית. אחד מהם הוא כאשר צנרת הביוב באזור מגוריכם התפוצץ, או שמי הגשמים מילאו את המקלט השכונתי שלכם. טוב, כמובן שיש עוד דוגמאות אך כאן, נביא בעיקר את הדברים שחשוב לדעת על ביובית בכפר סבא.

ביובית בכפר סבא – מה חשוב לדעת?

גרים בכפר סבא ולא יודעים מה לעשות עם מערכת הגשמים הסוערת שמילאה לכם את הבניין במים? נראה שיש מה לעשות ואפילו רצוי מאוד. ביובית במרכז, היא בדיוק הפתרון למקרים כאלה.

גם אם אתם גרים באזור כפר סבא, תוכלו למצוא את אנשי המקצוע הטובים ביותר למשימות של פתיחת ביוב או של הצפות וכדומה.

רכבי פיקוח ביוב

רכבי פיקוח ביוב, נותנים לקבלנים ולעיריות אמצעי פשוט לבעיות ביוב שונות. הם עוזרים להרחיב את יכולות המחלקה של העירייה בנושאים אלה, בעיקר בזמן החורף שבו יש הצפות רבות, ולהגדיל את התפוקה של העירייה לטיפול במפגעי סביבה שונים.

רכבי פיקוח אלה, מגיעים במגוון אפשרויות, הן בסוג הרכב ובגודל והן בתכונות כמו יכולת עבירות במקומות מסובכים המצריכים רכבי שטח לפתיחת סתימות ולטיפול בצנרת.

חלק מהמחלקות עשויות להעדיף רכבים קטנים ופשוטים יותר. כמובן שלכל בעיה יימצא הפתרון שיאפשר את טיפולה בזמן ובדרך המהירה ביותר.

משאיות לניקוי ביוב

פעולות ניקוי צנרת ביוב, מתבצעות לאורך כל השנה, אם כי הן נעשות בתדירות גבוהה יותר בקיץ ובסתיו. אלו זמנים בהם הגשם נוטה לגרום ללכלוך ולפסולת לסתום את מערכות הביוב. אנשי מקצוע משתמשים בשתי מערכות ניקוי – סילון ואבק.

סילון, הוא תהליך בו צינור המים המופעל בלחץ גבוה עם זרבובית סילון ביוב, נדחק לצינור המלוכלך. המים הבאים בלחץ גבוה, משוחררים ממשאית סילון הביוב כדי לעקור את כל הלכלוך ולשטוף אותם אל בור ניקוז אחר. עם הוצאת הלכלוך, הנחיר ממשיך לנוע עמוק יותר לתוך הביוב.

שואבי ביוב, משתמשים גם בשאיבת אבק שדרכה כל הלכלוך מופק באמצעות מערכת שאיבת אבק. כל המוצקים והמים שהוסרו בדרך זו, נזרקים למיכל בוצה.