גרניט פורצלן נחשב לפתרון מאוד מקובל בישראל למטרות ריצוף וחיפויים, משטחי עבודה ושיש. בשנים האחרונות גדל מאוד הביקוש לפתרון של גרניט פורצלן שחור. יש הסבורים שמדובר בטרנד חולף בעוד שמעצבים בעלי ניסיון סבורים שמדובר דווקא בפתרון שנמצא כאן, כדי להישאר. 

צבע קלאסי שפרץ את מחסום ההרגל 

אם בעבר משטחי עבודה או אריחים נטו לצבע הבהיר, כיום זה אחרת. אבל מדוע עולה הטענה שהצבע השחור דווקא נקלט כאן כדי להישאר? אפשר להסביר זאת בכמה דברים. שימו לב קודם כל כי גרניט פורצלן שחור עמיד ואיכותי לא פחות מזה שמגיע בצבעים בהירים. זאת ועוד, הן הצבע הלבן והן הצבע השחור נחשבים לצבעים קלאסיים. אלא שבמשך שנים ההרגל קבע שרק לבן מתאים לשימוש בבית. מרגע שנפרץ מחסום ההרגל, הפך גרניט פורצלן שחור לפתרון מושלם למי שאוהב את הצבע הזה. אף אחד כבר לא מרים גבה אל מול בית שהצבעים שבו נוטים לכיוון הגוונים הכהים. למעשה, העיצוב הזה נחשב להרבה יותר חדש ומודרני. 

מרשים יותר, נקי יותר

גרניט פורצלן שחור נראה מאוד מרשים ועדכני, אולם זה כמובן לא הכל. מבחינה עיצובית, הוא יכול להתאים לבית בעיצוב אדריכלי, לווילות אך גם לדירות קטנות. עיצוב בצבע כהה ואחיד מפיק משהו מאוד נקי, גם בקונספט וגם במובן המילולי. על גבי משטח שחור לא ניתן לראות כל כתם הכי קטן וכל לכלוך מזדמן כפי שניתן לזהות על גבי משטח בהיר. 

לסיכום, גרניט פורצלן זמין במניפת צבעים מגוונת. חובבי הגוונים הכהים והשחורים בהחלט ימצאו כאן פתרון מרהיב, איכותי ובעל שלל יתרונות. אין זה טרנד חולף אלא קונספט עיצובי חזק ובעל נוכחות בולטת. 

קראו גם: מה כדאי – גרניט פורצלן או אבן קיסר? https://www.baranetz.com/2021/01/07/caesar-stone-porcelain-granite/