מקימה של חברת PMI, בועז דקל, מצליח שוב ושוב, מידי שנה, להמציא ולמצוא טרנדים חדשים בעולם המשחקים והצעצועים. החברה שלו עוסקת בייבוא, שיווק וייצור של מוצרי משחק לילדים ונוער והיא נחשבת לאחת המוצלחות ביותר בארץ בתחומה.

התפקיד החשוב ביותר של בועז הוא לנסות ולזהות מידי שנה מה יהיה הלהיט הבא בעולם המשחקים. כך בין היתר ניתן למנות את גומילום וסופרגול בין שלל המשחקים והצעצועים שהחברה המוצלחת PMI משווקת היום בארץ. הודות לחדשנות וליכולת לזהות את הלהיט הבא, החברה מסוגלת להיות בפסגה מזה שנים.

חברת PMI – פועלת עוד משנת 1997

החברה של בועז דקל נמצאת בשוק הצעצועים והמשחקים מזה כמעט עשרים שנים ולאורך כל הדרך היא ידעה לשמור על חדשנות ואיתור מהיר וחכם של טרנדים. בין היתר היא עשתה זאת באמצעות מומחיות רבה וחוש להעדפות של הילדים בארץ.

אמיגו – החנות האלקטרונית של חברת הבת

דבר נוסף שיהיה חשוב להזכיר בעניין חברת PMI זה חברת הבת שלה. החברה הזו מחזיקה בחנות האלקטרונית אמיגו, שנחשבת לחדשנית במיוחד בתחום של צעצועים ומשחקים. החנות הזו מציעה להורים כל צעצוע ומשחק שהילדים שלהם יכולים רק לחלום עליו, הודות ליכולת של החברה לזהות את הטרנדים החמים ביותר והבחירה במותגי הצעצועים האיכותיים ביותר שקיימים היום בשוק העולמי.

לא רק זאת, האתר מציע משלוח פנים ארצי, כך שקהל לקוחותיו יכול ליהנות מחוויית קנייה הרבה יותר נוחה וזאת כאשר משווים אותו לאתרים מחו״ל שאפשר לרכוש בהם צעצועים. לא סתם הפך האתר לפופולרי מאוד בקרב הורים ישראלים. הוא פשוט מספק להם את האפשרות לרכוש צעצועים איכותיים וטרנדיים, בזול ועם משלוח מהיר במיוחד.