בדרך לפתיחת חנות מקוונת, כדאי להבין יותר על בניית אתר איקומרס. ניתן לזהות כיום מגוון גדול של פלטפורמות ולא מעט שיטות להקמת חנות. לכאורה, מתבקש לבחור את השיטה הכי מהירה וזולה, אבל זה לא מדויק. נסביר על החשיבות של בניית אתר איקומרס שיאפשר להפעיל את החנות בנוחות. קראו בהרחבה על בניית אתרים לעסקים!

יזמים חושבים לזמן ארוך

בניית אתר איקומרס לא נעשית בדרך כלל מתוך מחשבה על המחר בלבד. חנות מקוונת, כמו כל חנות אחרת, רוצה להישאר פעילה לזמן ארוך, להצליח לאורך זמן. אמנם תפעול חנות מקוונת מטבעו פחות תובעני לעומת תפעול חנות פיזית, אך זה לא דבר שמתנהל לגמרי מעצמו.

כאשר אתם שוקלים להקים חנות, שימו לב מדוע עדיף שתוכלו להפעיל אותה בנוחת, בצורה עצמאית. חנות שתתפעלו בעצמכם ועם כמה שפחות ליווי מקצועי לאורך הדרך, תאפשר לכם לחסוך עלויות לאורך זמן.

אם תצטרכו לפנות לאיש מקצוע או חברה לקידום אתרים כדי לתפעל את החנות, להוסיף מוצר מסוים או לגרוע מוצר אחר, תבינו מהר מאוד שאין לזה סוף, זה מסורבל ויקר. עדיף כבר מתחילת הדרך להשקיע קצת יותר בפיתוח החנות, כך שתוכלו לתפעל ולתחזק כמה שיותר, בעצמכם וכמה שיותר בקלות.

ניהול ידידותי ונוח שיחסוך לכם זמן, יאפשר לכם להשקיע יותר חשיבה וזמן, בפיתוח ותחזוקת הקונספט, בשיווק, בהבאת יותר לקוחות ושיפור אחוזי המרה (להפוך יותר גולשים לקונים).

החשיבות של הפלטפורמה והשרת

זה לא עניין של מה בכך, לבחור פלטפורמה שעליה יפעל אתר איקומרס. קחו בחשבון למשל שחלק מהפלטפורמות דורשות נאמנות, כלומר לא תוכלו בהמשך לעבור לפלטפורמה אחרת אם תרצו בכך. חשוב לא פחות – לבחור שרת מאובטח. כך תוכלו ליהנות מאתר מסחר בטוח יותר ועמיד מאוד לפריצות. בטוח ונוח, למכור יותר.

> מידע מקצועי והמלצות נוספות ניתן לקבל באמצעות אתר https://killermedia.co.il!