חברת ניהול מקצועית אשר מתחזקת באופן שוטף מבני משרדים או מבני מגורים, פועלת בשני מישורים. הראשון הוא תיקונים בהתאם לתקלות אשר קורות מעת לעת והשני הוא אחזקה מונעת אשר מונעת את התרחשותן של חלק מהתקלות במבנה.

בנוסף לכך חברה זו דואגת לניהולו של הבניין על כל רבדיו באופן שוטף, כמו כל מה שקשור לניהול החניון, ניקיון שוטף ועוד.

טיפול בתקלות במבנים

הדיירים מעוניינים בחיים שקטים ויעילים, לכן הם צריכים חברת ניקיון בתל אביב אשר תדאג לכל התשתיות והמכשירים המתוחכמים כמו המעליות יפעלו כיאות וכך הם יוכלו להשתמש בהם באופן תדיר ולשביעות רצונם.

חברת אחזקות מבנים אמורה לטפל בכל אחד מהפריטים הללו כדי שלא יהיו תקלות או מינימום של תקלות. זו הסיבה שאנו קובעים סדרי עבודה יומיים, שבועיים וחודשיים שבהם מתבצעת אחזקה מונעת.

פעילות זו כוללת בדיקה וניקוי הפילטרים בכל מערכות המיזוג במבנה, בדיקה של מערך צנרת האינסטלציה, כדי לוודא שקצב הזרימה של המים הוא נכון ולא קיימת בצנרת  סתימה אשר גורמת לזרימה איטית.

בנושא המעליות מתבצעת בדיקה מקיפה של יעילותם של כפתורי הלחיצה, העינית, רצועות הגלגלת, דלתות הפתיחה המנוע ועוד. בנוסף לכך חברת הניהול מקפידה מאד על כך שאחת לשישה חודשים יגיע מהנדס בודק שהוא מומחה בתחום המעליות כדי לבדוק את התפעול של המעליות. במידת הצורך הוא ידווח על צורך בהחלפת חלק מסוים לאור העובדה שהוא אינו תקין.

אם המעלית אינה תקינה או שיש בה סיכון מסוים הוא ישבית אותה לאלתר כדי להגן על ציבור המשתמשים עד ביצוע התיקון הנדרש.

אנשי התחזוקה יבדקו מעת לעת את תקינותה של המערכת הסולארית שממוקמת על הגג, אם קיימים לוחות שנשברו, אנשי חברת הניהול והאחזקה תדאג להתקין לוחות חדשים במקומם ואנשיה יאספו את כל הזכוכיות שהצטברו על הגג. בנוסף לכך הם יתחזקו באופן שוטף את החניון תת קרקעי, כך שיהיה נקי וללא חסימות והנהגים יוכלו להחנות בו את רכביהם בבטחה.

ניקיון שוטף במבנה

לכל מבנה יש צרכים משלו בהתאם לגודלו ולפרמטרים נוספים, אך בכולם הציפיה היא שהכלים הסניטריים יהיו תמיד נקיים מאד, העובדים של חברת אתגר ניקיון הפוליש ינקו אותם לעיתים תכופות באמצעות חומרי ניקוי מעולים וחומרי חיטוי ייעודיים לשירותים שמגיע אליהם קהל רב.