בעידן של ימנו, שבכל רחוב כמעט אנחנו יכולים למצוא חנות חיות ואם נקליד את הביטוי באינטרנט, אזי שיעלו לנו אינספור עסקים שפועלים גם באופן פיזי וגם באופן וירטואלי, וכן כאלה שפועלים רק באופן וירטואלי, אזי שעלינו לדעת כיצד לברור את העסקים וכיצד לבחור נכון עם מי אנחנו רוצים לעבוד. 

מאחר ואנחנו רוצים לעבוד עם חנות שיכולה לספק לנו את כל מה שנדרש עבור הכלב או החתול שלנו, אזי שעלינו לבחון היטב, הן את קטלוג המוצרים של החנות, הן את טיבם של המוצרים, וכמובן שעלינו לבחון גם פרמטרים נוספים שלא קשורים בהכרח למוצרים אלא לדברים אחרים, כגון אמינות השירות, שעות השירות, איך הוא מתבצע וכדומה. 

כך למשל, אם אנחנו בוחרים לעבוד עם בולדוג חנות חיות, הרי שאנחנו יכולים להיות בטוחים שנקבל את השירות הטוב ביותר, בכל אספקט שהוא, זה נובע מהמקצועיות, איכות והבנה של צרכי הלקוח. אך עלינו לקבוע את הפרמטרים על פיהם נבחן את החנות ולפיהם נחליט האם אנחנו רוצים לעבוד איתה או לא. 

כיצד קובעים פרמטרים ואיך בוחנים אותם

סביר להניח, שכל אחד מאיתנו יקבע פרמטרים אחרים שיכולים להשפיע על ההחלטה שלו. יהיה מי שיהיה חשוב לו לקבל שירות עד הבית או עד העסק, אחרים יבחנו יותר את העניין של המוצרים, בין אם זה מבחינת כמות, מגוון, סגנון ועוד. 

אך מעבר לכל זה, כל אחד ירצה בוודאי לבחון את החנויות השונות על פי היכולת לספק להם שירות כמו אספקת אוכל פידוג ויטליטי לאורך זמן, מבלי שיצטרכו או ירצו להחליף אותן. לכן קביעת הפרמטרים יכולה להיות קשיחה, בשביל שהחנויות יספקו בדיוק את מה שצריך לאורך זמן וברמה גבוהה.