מיטות קומתיים מוכרות וזכורות לכולנו בעיקר מהתקופות שהיינו בפנימיות השונות או בחדר הילדים בבית של ההורים.. מאמר זה יעסוק בעיקר בבחירת מיטת קומתיים לילדים או לסביבת פנימייה, וכן בעלות המשתנה שלהן.

מטות קומתיים עם מגלשה 

על מיטת קומתיים, אנחנו יכולים לחתום (טוב נו, אולי לא אתם..) שכבר שמעתם עליה אבל מעניין לדעת האם הייתם חושבים על מיטה כזו רק עם מגלשה, כן כן, יש מטות קומותיים עם מגלשה. נראה שזו אטרקציה מעניינת מאוד לילדים ואפילו לתינוקות.

איך לבחור מיטה מתאימה 

אתם מבלים שליש מחייכם בשינה, ולכן חשוב שתבזבזו זמן גם ברכישת מיטה חדשה. מיטה לא נכונה עלולה להוביל לכאבים בשרירים וכן כאבי גב, וכמובן, חוסר שינה. שנת לילה טובה יותר, מועברת במיטה טובה, כל זה יכול להיות טוב יותר עבורכם.

כיצד לבחור את סוג המיטה הטובה ביותר? 

כדי לוודא שאתם בוחרים את סוג המיטה הטובה ביותר, רק מלראות אותה על המסך או בפרסומת כלשהי זה אינו אידיאלי מספיק לבחירתה. 

ביקור בחנות לעומת זאת, מאפשר לכם לנסות סגנונות, צורות ועיצובים שונים כדי להבטיח שתמצאו מיטה טובה שמתאימה לגוף שלכם ולסגנון השינה שלכם.

לא רק להסתכל, לשכב עליו 

חשוב שתנסו תמיד מיטה לפני שתקנו אותה. כולנו שונים מאוד באופי השינה ובתנוחות אותן אנחנו אוהבים ומיטה אחת לא יכולה להתאים לכולם באופן שווה. הדרישות של אנשים לתמיכה ישתנו בהתאם למשקלם ולמבנה שלהם, זה אומר שאתם צריכים להיות ממש בנוח עם ההחלטה שלכם.

התאמת המיטה לצורת השינה ולמבנה הגוף שלכם, לעיתים היא קריטית מאוד (בדומה לבחירת ריהוט לבית) לאופן שבו אתם תקומו ולצורה שבה יתנהל היום שלכם לאחר שינה על מיטה כזו. ההתאמה צריכה להיות כמה שיותר טובה.