שמאי מקרקעין, בודקים נכסים חדשים וקיימים ומאמתים תיאורים משפטיים הניתנים על הנכס שנמצא ברשומות הציבוריות. בגדול, זהו מקצוע חשוב לחיים וכל אדם שרוצה להרוויח יפה, כדאי לקחת קורס זה בחשבון.

 

קורס שמאות במכללת אפיק

קורס שמאות במכללת אפיק הוא מהקורסים היותר טובים שתוכלו למצוא. בקורס זה, תקבלו את כל הכלים הדרושים כדי להגיע לרמות הגבוהות בשמאות ולהתקבל דרכו למגוון רחב של עבודות משתלמות בתחום.

 

מה עושים שמאי מקרקעין?

על שמאי מקרקעין לצלם את החלק הפנימי והחיצוני של נכס הנדל"ן ולנתח נכסים "דומים" בכדי לספק את ערכם ללקוחות שהזמינו שירות זה.

הם מכינים ושומרים מידע שוטף על כל נכס נדל"ן ומשווה דוחות בכתב על ערך הנכס. שמאים מעריכים בדרך כלל נכס אחד בכל פעם. שמאי עשוי להתמחות גם בסוג מסוים של נדל"ן כגון שמאים מסחריים המתמחים בנכסים המניבים הכנסות כמו מלונות, דירות, בנייני משרדים או חנויות.

 

שמאי נכסים – מה זה?

שמאי נכסים למגורים, מתמחים בשמאות נכסים כמו בתים משותפים ובתי משפחה אחרים. הוא או היא, מוגבלים לשמאות נכסים הכוללים אחת לארבע יחידות.

שמאי יעריך נכסים לצורך שומות ארנונה. לעתים קרובות הם עובדים בממשלות מקומיות ויכולים להעריך שכונות שלמות בבת אחת באמצעות טכניקות הערכה המוניות ומערכות הערכה בעזרת מחשב.

שמאי מקרקעין צריך להיות מיומן בשירות לקוחות, מתמטיקה, פתרון בעיות, ניהול זמן ולהיות אנליטי.

 

איך עושים את זה?

זה אולי לא העבודה הכי מוערכת בעולם אך היא נחשבת לאחת המקצועות המכובדות ביותר שיש היום. אם תרצו להיות שמאים מעולים, זה יתאפשר לכם רק בעזרת קורס מקצועי ומיומן שייתן לכם את כל הכלים הדרושים לשם כך.

 

לעוד מידע והרשמה – האתר של מכללת אפיק.