לצערם של בעלי רכבים שמאוד אוהבים את הרכב הקיים שלהם, לא כל רכב יכול להיות שמיש גם בשנה הקרובה. יש כאלה שכבר נעשו בהם הרבה מאוד פעולות של תיקון, אבל הפעם, התיקון הוא כבר יקר מידי עבור רכב שהוא פשוט מאוד לא בטיחותי וגורם להוצאה כספית ואי נוחות גבוהה מידי. דבר זה מוביל את אותם בעלי רכבים לחפש אחר הדרך הכי טובה להעביר את הרכב הזה ולעבור אל הרכב הבא שלהם, וכאן יש להבין כי אי אפשר למכור את הרכב בצורה רגילה כי אם נדרשת פעולה של מכירת הרכב למגרש שם מבצעים פירוק רכבים.

מתי שולחים רכב לפירוק

ישנן כמה סיטואציות שמובילות בעלי רכבים לחיפוש ומכירת הרכב שלהם לפירוק. הראשונה היא במקרה שרכב עבר תאונה וכעת הוא במצב של טוטאל לוס. השנייה היא עבור רכב ישן מאוד שנמצא במצב לא שמיש בחניה ואין לו טסט בכלל. השלישית עבור רכב שהורד מן הכביש. הרביעית היא עבור רכב המיועד לגריטה. מגרשי פירוק מכוניות כבר מתורגלים היטב בכל אחת מן הסיטואציות הללו, ויכולים לבצע את הפעולה עבור רכב משנתון חדש או רכב עם שנתון מאוד ישן.

מקבלים כסף על רכב לפירוק

כסף הוא דבר חשוב, וכאשר יש רכב ישן שאולי אינו נוסע עדיין יכולים להרוויח מעט כסף עליו, וגם אם זה לא מחיר המחירון של אותו הרכב עדיין יוצאים נשכרים עם סכום של כסף שיכול לקדם את העניינים האישיים בצורה יותר טובה. ניתן להשתמש בכסף הזה על מנת לשלם מקדמה עבור רכב חדש שנרכש או עבור תשלום של כל דבר אחר שנמצא כרגע ברשימה. העיקר הוא להוציא את המיטב מרכב שכבר לא יכול לשמש עבור נסיעה, והעברת הרכב הישן והלא פעיל אל קונה רכבים לפירוק בראשון לציון היא הדרך הכי טובה להגיע לאותה נקודה.