ביטול פוליסות ביטוח הינו כאב ראש אחד גדול. ולמה? כי סוכני הביטוח איתם אתם מתקשרים ינסו לעשות הכול על מנת שתישארו מבוטחים בחברת הביטוח 'שלהם' וגם אם אתם צריכים לאחד תיקי ביטוח ממספר חברות ביטוח שונות, עדיין הם ירצו שתעשו זאת דווקא אצלם. מכירים את התחושה של 'להתייבש על הקו'? זה מה שעלול לקרות לכם כאשר אתם מעוניינים לבטל פוליסות ביטוח.

ביטול פוליסות ביטוח – מתי צריך לעשות את זה?

כל עסק וכל מוסד לימודים מבטח את העובדים ואת התלמידים בביטוח בריאות קבוצתי, אנשים רבים מבטחים את הדירות שלהם ואת התכולה שבה למקרה שייגרם להם נזק וכמובן כל כלי רכב חייב להיות מבוטח בכל שנותיו על הכביש. הבנתם מי צריך ביטוח ומתי? עכשיו בואו נבין מי צריך לדאוג לביטול פוליסות ביטוח. האמת היא שזה לא מורכב מידי, אם אתם מוכרים את הרכב, מוכרים את הבית או יוצאים ממוסד הלימודים, אין לכם יותר צורך בביטוח שהיה קיים עד כה. אבל מה קורה כאשר אתם 'רק' רוצים לעבור לחברת ביטוח אחרת? אוהו, כאן מתחילה הבעיה.

סוכני הביטוח מייבשים אתכם על הקו? פנו ליועץ ביטוח

סוכני הביטוח איתם אתם עומדים לתקשר לצורך ביטול הפוליסה, לא ירצו לבטל לכם אותה כל כך מהר גם אם אין להם מניעים אפלים, ולעיתים אכן מדובר בחברת ביטוח שמעניקה שירות אמין וטוב. אבל מה, לא תמיד אתם צריכים את השירות הזה ויכול להיות שעשיתם 'חושבים', והגעתם למסקנה שמתאים לכם יותר לבחור בפוליסת ביטוח שונה, אך אינכם מצליחים לצאת ממלכודת הדבש של הסוכנים החלקלקים.

בדיוק לכן כדאי מאוד לפנות אל היועץ שלי מבית מלמד יועצים שיודעים את העבודה וכיצד יש להתנהל מול חברות הביטוח.