אם רכבכם עבר תאונה ואתם יושבים וקוראים את המאמר הבא, כנראה רק הרכב ניזוק משמעותית ולא אתם. זה אומר שעליכם לדעת מה לעשות עם הרכב. כמובן שרכבים ניזוקים בצורות שונות על ידי תאונה וקשה להשוות בין תאונה לתאונה.

מטבע הדברים רכב כולל הרבה מאוד חלקים שונים ולכן, יכולים להיות חלקים שניזוקו בנזק בלתי הפיך ויכולים להיות חלקים שנשארו ממש חדשים.

אגב, זה לא משנה באיזה שלב הרכב עבר את התאונה בין אם הוא חדש או ישן. כמובן שמה שקשה לדעת זה אלו חלקים פנימיים ניזוקו ואלו נותרו שלמים, יהיה אפשר לדעת את זה רק לאחר פירוק שזו עבודה בפני עצמה שיכולה לקחת כמה שעות טובות.

אז מה האופציות שיש על השולחן כאשר רכבכם נפגע בתאונה? המשיכו לקרוא כדי לדעת.

רכב שנפגע בתאונה:

רכב שנפגע בתאונה יכול להתרסק ולהימחץ כליל וזה בדרך כלל אומר שגם "האיברים הפנימיים" שלו נפגעו. כלומר, למפרק רכבים שבונה על חלקי החילוף אין הרבה על מה לבנות בסיטואציה הזו.

אולם לפעמים הרכב נפגע רק מקדימה, רק מאחורה, רק מהצד וזה אומר בדרך כלל שהרבה מאוד חלקים חיצוניים או פנימיים ישמחו להתארח ברכבים אחרים, זה כמובן במידה ואתם לא רוצים יותר להשתמש ברכב אחרי התאונה שעברה עליו.

במקרים כאלו האופציות הן למכור את הרכב אצל מגרש לפירוק רכבים וכאן כדאי לבקש כמה וכמה הצעות מחיר, יתכן שתופתעו לשמוע את הסכומים שאתם יכולים לקבל בהתאם למצבו של הרכב.

אופציות אחרות, כאשר הרכב נמחץ לגמרי זה למכור אותו למחזור שכולל את רכישת הברזל ושאר החומרים שהולכים למחזור, שם הרווח שלכם כמובן יהיה קטן יותר, אך סביר להניח שיש לכם ביטוח.

המאמר מוגש באדיבות המומחה DBC קונה רכבים לפירוק