אין כמו שטיח יפה בחדר של הילד כדי שישחק עליו וכשיתאים לצבעי החדר המגוונים. איך לבחור שטיח לילד ומהם הדברים מהם כדאי להימנע כאשר בוחרים שטיח. במאמר זה ננסה להסביר את ההבדלים ביט שטיח לשטיח.

כך נבחר שטיח שיתאים לילדים 

החדר של הילדים מאורגן והרצפה בו מחכה לשטיח שיכסה אותה ויוסיף לחדר את הצבעים שכה מתאימים לו. ניתן לרכשו לחדר מבחר שטיחים יפיפיים ונוצצים אשר יתאימו כמה שיותר לנראות החדר ולצורה הייחודית שלו, הקליקו לאתר סהרה שטיחים ומצאו את השטיח שלכם.

שטיח לחדר – למה צריך את זה? 

שטיח הוא דרך פשוטה וטובה לעדכן את הרצפות ופנים החדר שלכם ולהפוך אותו לחדר יפה יותר. לדוגמה, אתה יכול ללכת על שטיח אפור מגוהץ , עיצוב פרחוני מודגש, או אפילו שטיח מדובלל. אך תלוי בחדר, בגודל ובנושא הכללי שתרצו ליצור, ישנן אפשרויות רבות שעליכם לקחת בחשבון לפני שאתם קונים שטיח.

התאמת שטיח לחדר 

שטיחים שונים מתאימים לאזורים שונים. לדוגמא, מסדרונות ומטבחים נוטים להיות מועדים יותר לנפילה מאשר בחדר השינה או בסלון, ולכן, עדיף לבחור שטיח שיהיה קל לניקוי. גוון כהה מעט יותר או שטיח בדוגמת צבעי החדר, יהיה בחירה טובה שכן הם פחות נוטים להראות עקבות בין הניקוי.

למדוד שטיח לפני שקונים 

למדוד, למדוד ולמדוד שוב, בהחלט אל תיקחו סיכון בזה. לפני שאתם קונים שטיח לחדר או לסלון, מדדו את החלל שלכם והחליטו משם, אילו מידות יתאימו לו הכי טוב. ישנם כמה כללים שאתם יכולים להחיל על בחירת שטיח בגודל הנכון לחדר שלכם, בדקו עוד מידע בנושא.

גודל השטיח 

מטרה טובה עבור השטיח שלכם כמו גם הוספת צבע או דפוס עליו, הוא ליצור אזור שמאגד את כל הרהיטים שלכם, כלומר, שיתאים כמה שיותר לנראות הכללית של החדר ויראה טוב יותר מכל כיוון שבו נסתכל עליו.

אם אינכם בטוחים איזה גודל שטיח ייראה הכי טוב בחדרכם, תוכלו לנסות לחבר נייר או עיתון יחד ולכסות את שטח הרצפה שאתם מדמיינים כי השטיח שלכם יכסה, זה ייתן לכם מושג לגודל, אם תצטרכו שטיח גדול יותר או קטן יותר.