אחד השעונים הפופולאריים ביותר, בין אם זה בקרב גברים ובין אם זה בקרב נשים, הוא קרטייה. מדובר על שעון מרשים וייחודי במראה שלו וכן בצורתו היוקרתית. שנים רבות שהוא נחשב לאחד השעונים הכי יוקרתיים שקיימים בשוק השעונים העולמי.

קרטייה היא חברת צרפתית אשר מייצרת לצד שעונים בשלל עיצובים גם תכשיטים שונים. החברה הוקמה בשנת 1847 בפריז, מאז ועד היום היא מוכרת את התכשיטים שלה בכל רחבי העולם, עם דגש על משפחות ידועות, בין אם זה של מלכים ונסיכים, פוליטיקאים, אנשי עסקים, כלכלנים, שחקנים ואחרים. צריך לציין החברה מנוהלת על ידי משפחה שמחזיקה בה.

גם בישראל אפשר למצוא שעוני קרטייה במקומות שונים, בין אם זה בחנויות תכשיטים או חנויות ספציפיות שמתעסקות בשיווק שעונים, ובפרט שעוני יוקרה לגברים ולנשים. הייחוד של שעוני קרטייה באים לידי ביטוי באופנים שונים, כמו למשל, ברצועות מרשימות, הכוללות זהב ויהלומים אמיתיים, וכן בשעון עצמו שהוא שונה וייחודי. כאמור, אפשר למצוא שעונים שמתאימים לגברים וכאלה שמתאימים לנשים.

כיצד לבחור את השעון הנכון

בשביל לבחור שעון קרטייה בצורה נכונה, אזי שיש לבחון את הקטלוגים שעומדים לרשות החנויות השונות ולבחון מה הן מציעות לנו. עלינו לבחון איזה שעון יכול להתאים לנו מבחינת העיצוב והסגנון, וכמובן מבחינת העלויות. שעון קרטייה יכול לעלות אלפי שקלים, לכן הוא גם נחשב למתנה מאוד פופולארית בקרב הורים אשר מחפשים מתנה יוקרתית ומקורית לילדים שלהם, וכן בקרב בני זוג שרוצים לפנק את יקיריהם במתנה מיוחדת.

ניתן למצוא, כאמור, שעוני קרטייה בסגנונות שונים, שעונים עם רצועות כסף או זהב, שעונים שיש בהם יהלומים, שעונים גדולים או קטנים, כולם עם מחוגים ולעיתים, אפשר למצוא בשעון אחד, מסך שמיועד לשעות, דקות ושניות, בנפרד כמובן.

לפני סיום נדגיש, אם אתם רוכשים שעון קרטייה יקר ערך, רצוי מאוד שתבחנו דרך המקום בו אתם רוכשים אותו, לעשות ביטוח וכן תבדקו כיצד ניתן לטפל בשעון על מנת שתוכלו ליהנות מהשירות הטוב ביותר במקרה של תקלה או כל דבר אחר.