יש לכם תמונה של החתול החמוד שלכם שהייתם רוצים להפוך לציור? ניתן פשוט להזמין את השירות הזה דרך אתר אינסטפייס בלחיצת כפתור. כל שעליכם לעשות זה להעלות את התמונה של החתול שהייתם רוצים להפוך לציור ולהמתין עד 48 שעות עד שתקבלו את התוצר ישירות למייל שלכם.

כמובן שלאחר שיהיה לכם את התמונה המצוירת של החתול, תוכלו לחרוט אותה על גבי מוצרים שונים, כמו למשל מגן לטלפון, מנורה, כוס או כמעט כל דבר שעולה לכם בראש. אין גבול לדברים שאפשר לעשות מבחינה חריטה על מוצרים. רק הדמיון שלכם יכול לעצור אתכם.

הופכים כל תמונה לציור

אם אתם רוצים להפוך תמונה מיוחדת שיש לכם של החתול להרבה יותר מעניינת ואף שתוכל לשמש לכם בתור מזכרת, אז האופציה של הפיכת התמונה אל ציור של חתול תהיה לא רעה בכלל במקרה כזה. ההזמנה של השירות נחשבת לפשוטה ואין לנו ספק שתהיו מרוצים ממה שתקבלו.

כמובן שבנוסף להפיכת תמורה של חתול ציור, ניתן לעשות את זה עם דברים נוספים, כמו למשל תמונת הפרופיל שלכם. כך שאם אתם אוהבים את הקונספט של ציורים במקום תמונות והייתם רוצים להפוך את התמונות שחשובות לכם ליותר מיוחדות, השירות הזה ללא ספק עשוי לענות בדיוק על מה שאתם מחפשים.

הזמנה פשוטה ומחיר משתלם

ניתן להזמין את השירות של הפיכת התמונה לציור דרך אתר אינסטפייס במחיר נוח של 199 ₪ בלבד ולקבל את התוצאה בתוך זמן קצר. כך שאם אתם רוצים ליהנות משירות מצוין ולדעת שהתמונה האהובה עליכם תוכל להפוך לציור כבר בזמן הקרוב, אנו בטוחים שיהיה כדאי לכם לבצע הזמנה דרך האתר. קדימה, זה הזמן להפוך את התמונה שלכם לציור.

ראו איך הופכים תמונה לציור – ציור של כלב