כדי שהמטבח שלכם יראה מיליון דולר, לא באמת תצטרכו לשפוך עליו עשרות אלפי שקלים. לפעמים מספיקים כמה ליטושים והחלפת דלתות, כדי שהמטבח שלכם יהיה המקום שלאליו תרצו לחזור אחרי יום עבודה ארוך.
מטבח זול ומעוצב כמו מטבח יוקרתי |
עיצוב נהדר הוא על כל הפרטים – במיוחד אלה שכשהם יעשו נכון, אתם בכלל לא תשימו לב אליו. כמעצב מטבחים, יש לי מספר טכניקות מיוחדות ליצור מטבחים זולים באתר NEWKIT שנראים מדהים ומתפקדים יפה. הנה כמה מסודות עיצוב המטבח הטובים ביותר שלי.
שקעים במטבח |
קודי בנייה מקומיים קובעים, כי חייב להיות שקע חשמל בכל מטר וחצי במטבח. שקעים לבנים הם לכאורה צבע הבחירה עבור חשמלאים – ובם טמון הקו העיצובי. עם הניגודיות הבוהקת שלהם, שקעים לבנים בתחתית גב לא לבן גורעים מיופיו של האריח.
למרבה המזל, אתם יכולים להימנע מהדילמה הזו על ידי תיאום השקעים וצלחות הקיר עם צבע אריח תואם.
מערבבים סגנונות יציאה |
אני תמיד שואל לקוחות אם הטוסטר או מכונת קפה יהיו על השיש שלהם לנצח. אם כן, אני מוסיף שקע בקיר מאחורי אותו מכשיר מכיוון שהוא תמיד יחובר לחשמל. אחרת, כבל החשמל נראה כשהוא משתלשל מתבנית התקע למעלה. זכרו לשלב בעיצוב שלכם תערובת של שקעים מצבעים שונים. באתר https://newkit.co.il/ ניתן למצוא דוגמאות לסגנונות עיצוב מיוחדים ומרשימים.
עיצוב בהיר |
בעבר, תאורה פנימית של ארון קיר פירושה היה, שכל מדף צריך להיות זכוכית. מקור האור הגיע מהחלק העליון של הארון ונדרש לחדור למדפים כדי להאיר את אלה שמתחתיהם. ככל שהאור מתרחק מהמדפים הפנימיים, כך המדף נעשה עמום יותר.
אך הזמנים והתאורה השתנו, ובימים אלה, אני מעדיף להתקין רצועת תאורת לד מובחרת משני צידי הארון.