האם יש לכם זכאות לקבלת החזר מס? אולי שלמתם מיסים מעבר למה שאתם מחויבים כחוק? במידה והתשובה חיובית – אתם יכולים להגיש בקשה לקבלת החזר מס. הכסף הזה הוא למען האמת שלכם, הוא פשוט נמצא שלא בצדק בידיים של רשות המיסים. אבל אתם מצדכם יכולים לבצע מספר פעולות כדי לקבל אותו חזרה לארנק שלכם.

חברות שמציעות שירות בתחום החזרי מס

יש מספר חברות שמציעות שירותים בתחום של החזרי מס. אלו חברות אשר בקיאות מאוד בהתנהלות של רשות המיסים, ובדרך הפעולה הנוחה והמהירה ביותר שמאפשרת לאזרח לקבל את ההחזרים שמגיע לו לקבל. חברות אלו מאפשרות לכל אזרח לבצע בדיקה פשוטה לפי תעודת זהות. והנתונים הללו מאפשרים לחברה לאתר את המידע לגבי משלם המיסים ולגבי החזר המס אם מגיע לו לקבל.

לתת את הפרטים לגורם אמין בלבד

כאשר מעוניינים לבצע בדיקת החזר מס מול חברה ייעודית יש לתת פרטים אישיים. לרוב זה מספר הזהות ופרטים נוספים אחרים בהתאם לבקשת הנציג. אך כמובן שבכל מה שקשור לנתינת פרטיים אישיים שלנו חשוב מאוד להיות מודעים לרגישות העניין, ולא לספק פרטים לידיים בלתי ראויות. חשוב לזכור כי המידע שלנו הינו אישי ולא נכון להעביר אותו לכל גורם שהוא. כך שאם אנחנו רוצים לבצע בדיקת החזר מס הכנסה לפי תעודת זהות עלינו לברר ולוודא כי אנחנו משוחחים עם נציג של חברה מקצועית ואמינה. וכי הפרטים שלנו והמידע שהנציג יקבל לאחר הזנתם לא עלול לגרום לנו לנזק. לאחר ביצוע בדיקה ראשונית ניתן להסיק האם יש לכם זכאות לקבלת החזר מס, ואם במהלך השנים שלמתם סכומים שלא הייתם חייבים לשלם אותם כמס. 

> קראו