אין כמו סדנת צ'י קונג כדי להתחבר מחדש הן לגוף והן לנפש. זוהי דרך נפלאה לצאת מהשגרה, לנקות את הראש ולמלא את עצמכם באנרגיות חדשות ורעננות יותר. היום ניתן למצוא לא מעט סוגים שונים של סדנאות, אך חשוב לבחור סדנה איכותית ומקצועית בקישור כאן, המועברת על ידי אדם מיומן ומנוסה שמתמחה בעולם הצ'י קונג.

אמיר פרלמן – סדנאות צ'י קונג מומלצות

  1. חופשת צ'י קונג ורפואה סינית בקפריסין – מדובר על הזדמנות מעולה לשלב חופשה חלומית עם תרגול ולמידה ברמה הגבוהה ביותר. מדובר על סדנה המתקיימת במלון 5 כוכבים , על רקע פסטורלי הכולל גפנים ונוף מרהיב ביופיו. במהלך הסדנה ניתן ללמוד כיצד להזרים את הצ'י בערוצי האנרגיה, על מנת לשפר את המצב הבריאותי ואת התחושה הכללית.
  2. סדנת ששת הצלילים המרפאים להסרת חסימות אנרגטיות – מדובר על סדנה בהנחיית אמיר פרלמן באורך של יומיים שמאפשרת לכל אחד ללמוד את הטיפול באמצעות צליל ברפואה הסינית האנרגטית. הסדנה כוללת שימוש בקערות טיבטיות, הפקת קולות וצלילים באמצעות הגוף  ולימוד של סדרת צ'י קונג מסורתית המשלבת צליל ותנועה.
  3. סדנת רפואה סינית אנרגטית בסיס- מדובר על סדנה בסיסית הנמשכת על פני 5 ימים, הכוללת לימוד עיוני, מעשי ומדיטציות. מדובר על סדנת חובה לצורך הסמכה כמטפל. הסדנה כוללת לימוד של סוגי פרוטוקולים שונים לצורך טיפול בבעיות כגון פרקינסון, פיברומיאלגיה, מעי רגיז, דלקת מעי, מערכת חיסון חלשה וכדומה.

לסיכום, היום ניתן למצוא בשוק לא מעט סוגים שונים של סדנאות צ'י קונג, אך על מנת להפיק מכך את המירב, כדאי לבחור אך ורק בסדנאות מקצועיות ואיכותיות המועברות על ידי טובי המומחים בתחום. זוהי הדרך היחידה להפיק את התועלת המקסימלית מהזמן שלכם.

> קראו גם https://www.mqgisrael.com/course/qi-gong-in-the-north/