המאמר באדיבות http://www.sahkanim.com

נראה שהקרקס נעלם מחייכם לנצח? אז שהו שלא. מתחילת תקופת הקורונה, כל אירועי התרבות, הופעות, הצגות, הכול נסגר. בפועל אנשים רבים מתלוננים שזה חסר להם, חסר להם אפילו מאוד. 

האם אפשר לעשות הצגות בקרקס בתקופת הקורונה? נראה שלא. לוליינות? למי? אנשים סגורים בבתים מפוחדים, לאף אחד אין פנאי להתעניין בלוליינות כזו או אחרת.

אולם האמת היא שיש אלטרנטיבה. היא מאפשרת לכם להנות ממופעים מדהימים גם בזמן הקורונה תוך שמירה על כל ההנחיות.

אז איך זה יכול להיות? איך אפשר להנות ממופע למרות כל ההנחיות? המשיכו לקרוא כדי לדעת.

קרקס ולוליינות בימי הקורונה:

קרקס ולוליינות למי שאוהב, זה מרתק. אפשר ממש לחוות דמויות מהעבר, דמויות מעולם הפנטזיה ולהישאר מרתוקים, מפוחדים אפילו למקום במשך שעה ארוכה. 

אולם מהרגע שהתחילו הסגרים, המקומות הראשונים שנסגרו היו הקרקסים, ההופעות. למה? משום ששם שיעורי התחלואה הם גבוהים ביותר והסיכון להידבקות הוא גבוה מאוד. 

כך חלפה לה שנה בלי קרקס, בלי הופעות, אנשים מזמן משתוקקים רק לצאת ולבלות. לנשום קצת אוויר כמו פעם. אין ספק שעם סיום התקופה ההזויה שאנחנו נמצאים בה כרגע, נראה את הלוז של הקרקסים וכל ההופעות מלאים עד אפס מקום.

אולם אפשר גם בתקופת הקורונה להנות מהצגות והופעות קרקס. ראשית, אפשר לעשות את ההופעה בשטחים פתוחים כך שהקהל יכול לעמוד ברווחים ולהנות מהופעה תוך שמירה על כל הכללים. כל המשתפים יחויבו לשים מסכה באירוע כך שלא תהיה סכנת הדבקה בכלל.

בנוסף, ניתן לעשות הופעות קרקס דרך הזום. אמנם אין ספק שהחוויה היא לא אותה חוויה, אולם בכל זאת כמובן שזה עדיף מאשר להמשיך את הדיכאון בישיבה על הספה בבית.